Naujasis vadovas pasiryžęs su laižuviškiais rasti kalbą

Nuo pirmadienio Laižuvos kultūros centrui vadovauja Raimundas Radavičius. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį pareigas pradėjo eiti naujasis Laižuvos kultūros centro direktorius Raimundas Radavičius. Idėjų turintis 29 metų vyras laižuviškiams pažadėjo tęsti buvusio vadovo darbus.

Pradėjo nuo pažinties

Konkursą laimėjęs mažeikiškis „Santarvei“ teigė pirmąją dieną pradėsiąs nuo pažinties su kolektyvu ir laižuviškiais. Tiesa, laukdamas savo darbo pradžios jis jau porą kartų drauge su žmona Karolina lankėsi Laižuvoje – susitiko su Laižuvos kaimo bendruomenės pirmininku, kai kuriais darbuotojais.
Raimundas pasidžiaugė, kad jį visur palaiko žmona, net atvykdavo į Šiaulius pasižiūrėti jo darbų. Karolina neabejinga kultūrai, pati mėgsta kurti įvairias kompozicijas.

Kolektyvus nori išsaugoti

Laižuvoje veikia ne vienas kolektyvas, kurį subūrė daug metų kultūros centrui vadovavęs netikėtai amžinybėn išėjęs Sigitas Ramanauskis. Liaudiška kapela „Kikilis“, moterų liaudiškų šokių kolektyvas, moterų ansamblis, ansamblis „Senjorai“, dramos ratelis žinomi ne tik Laižuvoje.
R. Radavičius sakė, kad jam neteko asmeniškai pažinti buvusio Laižuvos kultūros centro direktoriaus, tačiau žino apie jo darbus, daug šiltų žodžių apie Sigitą girdėjęs iš laižuviškių, kitų žmonių.
Jis viliasi, kad pavyks rasti bendrą kalbą su kolektyvais, nes norėtų tęsti buvusio vadovo darbus.

Turi naujų idėjų

Pastaruosius penkis mėnesius Raimundas dirbo Šerkšnėnų kultūros namuose kultūrinių renginių organizatoriumi. Turėjo du kolektyvus, su kuriais vaidino, dainavo, ruošė parodijas.
Anot jo, Šerknėnuose išbandytą stilistiką, kuri žmonėms patiko, bandys pritaikyti ir Laižuvoje.
„Bandysiu išsaugoti tęstinumą. Tačiau žmonės turėtų suprasti, kad truputėlį gali būti ir kitaip“, – jaunas vyras prisipažino turintis ir naujų idėjų.

Turi  muziko išsilavinimą

R. Radavičius yra baigęs Mažeikių muzikos mokyklą, akordeono jam teko mokytis pas šios mokyklos vadovą Ričardą Grušą. Beveik metus jam ir pačiam teko dirbti šios mokyklos mokytoju.
Raimundas yra baigęs Šiaulių konservatorijos birbynės specialybės kursą, papildomai dar teko     mokytis fortepijono. Vėliau Šiaulių  universitete įgijo estrados meno studijų teatro bakalauro laipsnį bei aktoriaus kvalifikaciją.
Dar studijuodamas dirbo Šiaulių universitete – rūpinosi renginių įgarsinimu ir apšvietimu.   

8 Atsakymai į “Naujasis vadovas pasiryžęs su laižuviškiais rasti kalbą”

 1. ... parašė:

  Nežinau, apie kokį čia laižuviškių palaikymą kalbi, bet laikas viską parodys.

 2. dirbanciai parašė:

  kaip jus nusprendet, kad ateitis nekokia. stiprybes tau direktoriau, laizuviskiai tave palaikysime

 3. dirbanti parašė:

  Įdomu, kaip kolektyvui seksis bendrauti. Iš kalbos jau jaučiasi, kad ateitis nekokia laukia.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  O aš mačiau vieną kalėdinį renginį su R.R. ir labai nusivyliau…Kalėdinis renginys buvo visiškai atmestinai padarytas: kaimo lygio kaimui…Liūdna. O jau juokeliai šmaikštūs: nei vaikui, nei suaugusiam. Ausys raitėsi… Tikiuosi, ger. R.R. „augs“ kartu su vietine kultūra…

 5. stebetoja parašė:

  sunku tau bus su tokiom darbuotojom. stiprybes tau

 6. Laižuviškė parašė:

  Manau bus geras vadovas, kad tik nepabėgtų.. :))

 7. Šerkšnėniškiai parašė:

  Sėkmės tau Raimundai, esi šaunus :)

 8. Komentatorius parašė:

  Šukuosena daug žadanti. Sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto