Naujausia Astos Pilypaitės daina „Sugrįžk namo Kalėdoms“ – jau internete

Trečiadienio vakarą internete nuskambėjo mūsų kraštietės Astos Pilypaitės naujausia daina „Sugrįžk namo Kalėdoms“. Jos pasiklausyti galima „Youtube“ kanalu. Kol kas tai – tik garso takelis. Dainininkė tikisi, kad kitais metais pavyks nufilmuoti ir vaizdo klipą.

Padovanojo žodžius

Dainą „Sugrįžk namo Kalėdoms“ beveik prieš savaitę, per eglės įžiebimo šventę, išgirdo mažeikiškiai. Dabar ji pateikta kur kas didesnei auditorijai.
A. Pilypaitė, kalbėdama su „Santarve“, sakė, kad daina pati ją surado. Su atlikėja susisiekė žodžių autorė Vaida Žemaitytė ir pasiūlė juos galimai dainai. Esą šie žodžiai labai tinka dainininkei, todėl V. Žemaitytė juos jai ir dovanoja…

Rezultatas nudžiugino

Tekstas atlikėją sudomino.
„Perskaičiau žodžius ir jie man pasirodė labai gražūs, artimi. Tai buvo ir pamaloninimas, o kartu ir įsipareigojimas sukurti naują dainą. Teko ieškoti muzikos. Ne iš karto radau autorių, kuris galėtų sukurti muziką pagal šiuos žodžius taip, kad viskas tiktų ir derėtų“, – pasakojo A. Pilypaitė.
Netrukus buvo apsistota ties Pauliumi Jasiūnu. Ši kandidatūra tiko ir žodžių autorei.

„Jis mielai apsiėmė sukurti muziką. Greitai radome bendrą kalbą. Ši daina gimė lengvai, iš karto pajutome, kad ji turi būti būtent tokio stiliaus. Viskas lipo ir sulipo ir labai greitai džiaugėmės gražiu rezultatu“, – apibendrino A. Pilypaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto