Naujus kūrinius pristatė „Gyvos legendos“

Užsiėmę muzikiniais reikalais, atlikėjai užmiršo susirinkti bendrai nuotraukai – tad įsiamžino tik dalis renginio dalyvių. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Trys dešimtys mažeikiškių muzikantų ir dainininkų rinkosi į tradicinį tikro garso muzikinių improvizacijų vakarą-koncertą „Gyvos legendos“. Kasmet vasario mėnesį organizuojama šventė – jau aštuntoji.

Nepasiduoda sunkmečiui ir nesupratimui

Viena iš renginio organizatorių Daiva Gedvilienė „Santarvei“ sakė, kad šis festivalis – tai tradicija, kurios nepajėgia sustabdyti nei sunkmetis, nei žmonės, nesuprantantys ir nevertinantys (nors, sako, tie žmonės turi reikalų su kultūra) bendruomenės susibūrimo bei tradicijų tęstinumo.
„Mažeikiškiai muzikantai ir dainininkai, jų artimieji, bičiuliai gali ir turi kuo didžiuotis, nesiimdami abejonių keliančių „žygdarbių“ apdovanojimams gauti. Kiekvienas iš jų muzikuoja, kuria, dainuoja visą savo gyvenimą, kuris perkopė jau penkiasdešimtuosius metus,“ – pasakojo festivalio idėjos skleidėja.
„Gyvosios legendos“ ruošiasi jubiliejiniam renginiui – planuoja įsteigti piniginį fondą, kad ta proga galėtų išleisti knygą.

Susirinko ne visi

Muzikuojančios legendos improvizacijų vakare-koncerte tradiciškai kasmet pristato naujus kūrybinius eksperimentus. Juos visi susirinkę įvertina, aptaria.
Šiemet į festivalį sugužėjo trys dešimtys dalyvių. Šį kartą neatvyko šalyje garsūs mažeikiškiai atlikėjai.
Festivalio organizatorė D. Gedvilienė „Santarvei“ paaiškino, kad ši diena sutapo su Vilniuje vykusiu naujos autorių teisių gynimo asociacijos „Nata“ pristatymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto