Ne visi daugiabučių namų gyventojai pageidavo išvalytų aikštelių

Krautuvu buvo nuvalyti privažiavimai prie „Tavo pastogės“ administruojamų namų ir automobilių stovėjimo aikštelės. Nuotrauka iš bendrovės archyvo

Namus administruojanti bendrovė valė sniegą daugiabučių kiemuose. Kiemai, kuriuose mažeikiškiai nepaliko automobilių, buvo gerai išvalyti.
Yra namų, kurių gyventojai buriasi ir sniegą valo patys.

Nenorėjo – liko nevalyta

Bendrovės „Tavo pastogė“ administruojamuose namuose buvo iškabinti skelbimai, kad gyventojai tam tikru laiku patrauktų iš kiemų automobilius, o aikšteles ir privažiavimus būtų galima nuvalyti nuo sniego ir čia susidariusios „košės“.
„Kai pradėjome darbą, kurį baigėme pagal sudarytą grafiką ketvirtadienį, situacija buvo įvairi – kai kuriuose kiemuose visiškai neliko automobilių, kai kur aktyvūs namo gyventojai jau darbų metu bėgiojo po kaimynus ir ragino patraukti mašinas. Tačiau buvo ir kiemų, kur buvo palikta didžioji dalis automobilių, ten nuvalyti tik pravažiavimai“, – sakė 52 daugiabučius gyvenamuosius namus aptarnaujančios bendrovės vadovas Antanas Naujokas.
Kai kur technikai teko gerokai padirbėti, o kai kur jos nė nereikėjo – pavyzdžiui, Taikos gatvės dešimtojo namo gyventojai savo kiemo aikštelę išsivalė savarankiškai.
Dabar, pasak A. Naujoko,  visi kiemai „apeiti“ ir laukiama, ką dar mums pateiks žiema. Tuomet ir bus sprendžiama, ar pakartoti šią akciją.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

10 Atsakymų į “Ne visi daugiabučių namų gyventojai pageidavo išvalytų aikštelių”

 1. nuomonė parašė:

  „Mažeikių komunalinis ūkis“ labai prastai ETG valo daugiabučių kiemus.Manome jau atsisakyti šios paslaugos.

 2. mama parašė:

  Pikta, kad kiemų nevalo! Vežimėlio neįmanoma pastumti einant nuo geležinkelio link Laisvės gatvės į senamiestį!

 3. dėkingas parašė:

  Taigi Tavo pastogė pinigų ir neima. O jeigu gyventojai ne tik sniego nusikast, bet net ir mašinų patraukt negali – tai jau čia jų bėdos.

 4. to tinginiai parašė:

  Nu ir teisingai, jūs nukasėt, o kaimynai sumokės už tai ne jums :D

  P.S. idėja gera, aišku gali nusikast, bet tegu neima už tai pinigų.

 5. TINGINIAI parašė:

  Turbūt visi vyrai kaip per karą – išėjo į frontą, liko tik moterys ir vaikai. Turėkit gėdos, šią žiemą tik du kartus rimčiau pasnigo, negu negalit patys nusikasti? Pakelkit užpakalius nuo kompų. Aš savo daugiabučio kiemą vienas nukasiau, o ten 10 mašinų vietų, ir šaligatvius aplink namą nukasiau, ir nieko, gyvas likau.

 6. aja parašė:

  Skelbimų tikrai daug kur net nebuvo,o ir sniegas aikštelėse turi būti valomas 4 kartus per mėnesį..Už kiemų valymą mokestis imamas ,o darbas nedaromas:)

 7. jo parašė:

  taip skelbimai buvo, o mašinos taip ir nesulaukėm :D atvyko kitą dieną, tai nemulkinkit žmonių, man gal mašiną šalikelėje laikyt savaitę, kol jūs pažadus ištesėsit.

 8. rrrrr parašė:

  Pas mus skelbimas buvo, visi žmonės sažiningai išvarė mašinas parašytą dieną, o niekas neatvažiavo. Atvažiavo kitą dieną kai visi jau buvo susivarę mašinas atgal, prastumdė truputį viduriuką ir išvažiavo, naudos visiškai jokios. Juokdariai…..

 9. sniegas2 parašė:

  ale rimtai, kur tie skelbimai buvo. Vėl viskas antraip

 10. sniegas parašė:

  Kazin kuriame gale buvo iskabinti tie skelbimai, pasmus kiemas didziulis, jokio skelbimo nebuvo .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto