Ne visi mokiniai nori grįžti prie kontaktinio mokymo

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vyriausybė dar praėjusią savaitę pritarė nuostatai, kad ir pradinukai, ir 5–11 klasių mokiniai nuo birželio 1 d. galėtų mokytis mišriu būdu nesitestuodami savivaldybėse, kuriose nustatomos švelnesnės karantino sąlygos.
Mažeikiai į savivaldybių, kuriose karantino sąlygos švelnesnės, sąrašą buvo įtraukti prieš savaitę. Tačiau ne visų mokyklų mokinių tėvai panoro, kad jų vaikai grįžtų prie kontaktinio mokymo.

Šiuo metu švelnesnės karantino sąlygos galioja Birštono, Elektrėnų, Neringos, Biržų, Ignalinos, Jurbarko, Joniškio, Klaipėdos, Kretingos, Kupiškio, Mažeikių, Pakruojo, Pasvalio, Rokiškio, Skuodo, Šiaulių, Šilalės ir Telšių rajono savivaldybėse. Jose testavimas – tik rekomenduojamas.
Kitose savivaldybėse visi mokiniai mokosi mišriu būdu periodiškai atliekant mokinių ir kontaktiniu būdu dirbančių mokytojų, kitų darbuotojų profilaktinį tyrimą COVID-19 ligai diagnozuoti arba savikontrolę galimai COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti. Ugdymą galima organizuoti ir nuotoliniu būdu.
Nors Vyriausybė ir nutarė, kad minėtame sąraše esančioms savivaldybėms, kuriose galioja švelnesnės karantino sąlygos, galima grįžti prie kontaktinio 5–11 klasių mokymo, tačiau pasinaudoti šia teise nori ne visos mūsų rajono mokyklos. Rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sakė, kad, grįžtant prie kontaktinio mokymo, tėvų apklausų jau nebereikėjo vykdyti. „Santarvės“ žiniomis, vis dėlto kai kurios švietimo įstaigos vykdė tokias apklausas. Pirmadienio duomenimis, didžioji dalis mokinių grįžta prie kontaktinio mokymo.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Ne visi mokiniai nori grįžti prie kontaktinio mokymo”

 1. Mokytoja parašė:

  Dariui. Kad rašytum su mažiau klaidų.

  1. Darius parašė:

   Errare humanum est… O teksto rinkimo klaida nėra jau tokia baisi- telefone klaviatūra mažytė, kartais pasispaudžia gretimas simbolis.

 2. Darius parašė:

  Kokia nauda iš tos pusantros davaitės kontaktinio mokslo? Tik zarazą labiau platinti ir viskas…
  Buvo nuspręsta mokslo metus užbaigti nuotoliniu, tai kam reikia trydalioti?

  1. Anonimas parašė:

   Matyt švietimo ministerijai mirtinai reikėjo visus ale sugrąžint į mokyklas dar šiais mokslo metais. Juk turi parodyt kad „dirba“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto