Neatidus vairuotojas ant kojų sukėlė specialiąsias tarnybas

Liūdnai avarijomis pagarsėjusią sankryžą sudarkė neatidus vilkiko vairuotojas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Neapdairus vairuotojas nepataikė į nebaigtą statyti miesto aplinkkelio žiedinę sankryžą.

Prireikė ugniagesių pagalbos

Jauno kuršėniškio vairuotojo (vairuotojo kategorijos, leidžiančios vairuoti sunkvežimius, egzaminą išlaikė tik prieš pusmetį) viena pirmųjų kelionių vilkiku „Renault Premium“ mūsų rajone baigėsi avarija. Po jos darbo turėjo ir mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai.
Antradienio vakarą kuršėniškis R. A. važiavo nuo Skuodo Mažeikių link. Kaip pats teigė, apakintas pravažiuojančios priešais transporto priemonės, jis nepastebėjo kelio ženklų, įspėjančių apie įrengiamą žiedinę sankryžą, ir, nemažindamas greičio, įvažiavo į ją tiesiai. Sunkiasvorę transporto priemonę sustabdė tik netoli sankryžos esanti šašlykinės tvora.
Avarijos metu vairuotojas, kuris buvo blaivus, nenukentėjo, tačiau buvo pramuštas vilkiko bakas ir iš jo ištekėjo kuras. Mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai surinko ant kelio išsiliejusius tepalus ir į  statinę supylė į griovį išsiliejusį apie šimtą penkiasdešimt litrų dyzelino.

Keleivė paguldyta į ligoninę

Kita šią savaitę įvykusi įskaitinė avarija užfiksuota antradienio rytą. Bugeniškė Ž. S., vairavusi automobilį „Citroen C5“, pradėdama važiuoti nuo kelkraščio kelyje Mažeikiai–Skuodas neįsitikino, kad tai bus saugu ir susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu „VW Golf“.
Avarijos metu buvo apgadinti abu automobiliai, o „golfo“ keleivė ukriniškė V. S. dėl smegenų sukrėtimo paguldyta į Mažeikių ligoninę.

14 Atsakymų į “Neatidus vairuotojas ant kojų sukėlė specialiąsias tarnybas”

 1. Zalialapis parašė:

  Dar pora tokiu zalialiapiu pravaziuos ir nebeliks to ziedo….

 2. petras parašė:

  tie ziedai,tai durniu su aukstaisiais ismislas,projektuotojai-avinai,pasimokikit is latviu.Jeigu statomas ziedas,jis turi buti ne mazesnis kaip puse kilometro perimetras, tada sutikciau ,kad jis naudingas,o pas mus cia durnynas grynas .

 3. uzjauciu.. parašė:

  asilai jus,vairuotojas musu pazistamas puikus zmogus,atsidaves tolimiem reisam ir mylintis savo darba. avarija ivyko atsakius furos stabdziams,o ne del vairuotojo neapdairumo. dar aciu dievui niekas nenukentejo,paziuretumem kaip jus tie profesionalai isvengtumet tokios avarijos. o straipsniais tiket jau 100 metu kaip negalima,prirasyta cia sudo is oro,arba greiciausiai siaures vilkas cia atsakomybes isvenge ir tiek.

 4. Izidorius parašė:

  Jokiu būdu aš ne prieš žiedą. Bet reikia pagalvoti, kad čia ne vien lengvieji automobiliai važiuos. Vietos normaliam žiedui įrengti pakankamai, tai kodėl jo spindulys toks mažas? Gal pinigai išplauti ir nebėra už ką padaryti viską žmoniškai?

 5. Sauliui Antanas parašė:

  Matyt tas Saulius durnaropių užėdęs ar yra susidėjęs su mafija, bandančia pinigus išplauti. Kitiems komentatoriams pritariu 100 procentų

 6. Algis parašė:

  Jei uzsiziopsojai , tai nereikia kaltint ziedo ir zemiu kruvos viduryje , jei apakino, tai reikia mazinti greiti nekeiciant vaziavimo krypties ir sustot. Ziedas turetu palengvinti masinu judejima sankryzose piko metu ir supaprastinti ivaziavima is salutinio kelio i pagrindini, bet sitas “ ziedas “ turi daugiau minusu, nei pliusu ir yra nemaza problema stambesnioms transporto priemonems, nes siuo keliu pravaziuoja daug sunkiasvoriu masinu i naftos gamykla ir traktoriu su zemes ukio padargais, o ka bekalbet apie virsgabaritinius krovinius, kuriu cia pasitaiko nemazai. Tai pat truksta apsvietimo ir ispejamuju zenklu. Jis yra mazas uzmiescio keliui. Nejau projektuotojai taip „mazai“ masto ir analizuoja ir kas toki projekta patvirtino…??? Manau ziedas, esantis ties Plunge, tiktu netik sioje vietoje, bet ir zymiai pavojingesneje sankryzoje ,susikirtime su keliu Mazeikiai-Tirksliai .

 7. Saulius. parašė:

  Idomu kokius darbus,pareigas uzimate saunieji,protingieji komentatoriai?Turbut tekintojais ar sargais protingieji kurmiai dirbate. Tas ziedas labai geroje vietoje. Pabandykite piko metu ivaziuoti i kelia vaziuojant nuo Daubariu… Tas kalnas ziedo viduryje supiltas,kad priespriesai atvaziuojancios transporto priemones zibintais neakintu viena kitos! Atidziau reikia vairuoti o ne nosi vaziuojant krapstyti ir tik kitus kaltinti. Norit keisti pasauli? Pradekit nuo saves!

 8. vairuotojas Gintas parašė:

  Oi bus avarijų, oi kraujas taškysis laisvai debilų suprojektuotame žiede. O gal dar galima ką nors pataisyti? Gal koks kandidatas į Seimą gali pagelbėti tas nesąmones ištaisyti?

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Kodel žiedo vidury supiltas tas zemiu kalnas, jis viska uzstoja, nuo naftos vaziuojant ivaziuoji i zieda ir staiga is kaires islenda masinyte, tas ziedas tai tikrai tik avarijoms sukelti suprojektuotas, jo projektuotojus bauti bausti bausti

 10. Darius parašė:

  Koks debilas sugalvojo tokį žiedą? Per maža į kaliūzę pasodinti.

 11. siaip idomu parašė:

  Kazin kokia metine autoivykiu statistika, pries irengiant ziedine sankryza ir po .Ar neatsiras cia greitu metu kelio zenklas su juodaja deme.

 12. nesupratau parašė:

  tai kada ta avarija įvyko antradienio vakare, trečiadienį ryte? Gal praeitą savaitę?

 13. Pravažiuojantis Jonas parašė:

  ir aš pasisėmiau porą kibirų dyzelino – visai neblogas

 14. hm parašė:

  gerai teisinasi apakino kai tiek aukstai sedi geriau sakytu su telefonu zaidziau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto