Neblaivius vairuotojus tramdo bausmėmis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kovai su neblaiviais vairuotojais pasitelkiamos didelės pareigūnų pajėgos. Taurelės mėgėjai  tramdomi nemažomis baudomis bei atimant vairuotojo pažymėjimą ilgesniam laikui.

Pusė sulaikytųjų – mūsų rajone

Paskutinę vasaros savaitę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Telšių apskrities VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai surengė patikrinimus Telšių ir Mažeikių rajono keliuose. Reidų metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas važiavimo greičio ir neblaivių vairuotojų kontrolei bei tiems, kurie vairuodami naudojosi telefonais.
Per savaitę pareigūnai iš viso nustatė 101 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejį, demaskavo 8 neblaivius vairuotojus. Net keturi leistiną 0,4 promilės girtumą viršiję vairuotojai buvo sulaikyti mūsų rajone.
„Neblaivūs vairuotojai kelia itin didelę grėsmę eismo saugumui, todėl bendromis policijos ir visuomenės pastangomis tokius asmenis siekiama eliminuoti iš eismo.
Didelis važiavimo greitis – taip pat vienas iš pavojingų veiksnių, dažnai nulemiantis eismo nelaimes keliuose. Tam kontroliuoti taip pat telkiamos gausios policijos pareigūnų pajėgos“, – kalbėjo Telšių apskrities VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas.

Tikrintis girtumą atsisakė

Policijos dėmesys yra būtinas – tai liudija pirmadienio rytą įvykusi avarija, kurios metu buvo sužeistas keleivis. Įtariama, kad ją sukėlė neblaivus vairuotojas.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto