Neblaivūs dviratininkai mokės baudas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio pavakarę surengtas policijos reidas po rajoną parodė, kad dviratininkai neatsisako įpročio važinėti apsvaigę.

Nedrausmingi dviratininkai

Pirmasis neblaivus dviratininkas į pareigūnų akiratį pakliuvo jau pusę trijų po pietų kelyje Mažeikiai–Skuodas – šešiasdešimtmetis bugeniškis K. S. dviratį sunkiai suvaldė. Pareigūnai vyriškiui nustatė 1,31 promilės alkoholio.
Prieš pusę septynių vakaro policininkų, budėjusių kelyje Anulynai–Tirkšliai, dėmesį patraukė 53-ejų metų A. A. vairuojamo dviračio zigzagai. Patikrinus alkoholio tikrintuvu, nustatytas 0,44 promilės girtumas, kai leidžiama norma – 0,4 promilės.
Abiem šiems pažeidėjams buvo surašytas administracinis nurodymas, pagal kurį per dešimt darbo dienų jie privalės sumokėti šimto penkiasdešimties litų baudą.
Šimtu litų didesnė bauda skirta prie Paviliotės kaimo sustabdytam 41-erių metų dviratininkui D. Š. Vyriškiui nustatytas 2,13 promilės girtumas.
Dar vienas neblaivus dviratininkas sulaikytas Viekšniuose.
Pasak reide dalyvavusių pareigūnų, keturračių transporto priemonių vairuotojai šį kartą buvo pareigingi – visų tikrintų blaivumas buvo nulinis.

Neatsiminė avarijos

Tai, kad tokie reidai reikalingi, patvirtino trečiadienio avarija Pavasario gatvėje. Ties aštuntuoju namu automobilio „VW Polo“ vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir trenkėsi į namo tvorą.
Kaip pareigūnams pasakojo juos iškvietęs mažeikiškis, jis pamatė, kad mašina rėžėsi į tvorą, vairuotojas yra akivaizdžiai neblaivus ir ruošiasi važiuoti toliau, todėl vyriškis ištraukęs raktelius iš užvedimo spynelės.
Pats 74-erių metų vairuotojas P. F. paaiškinti pareigūnams, kodėl įvyko avarija, negalėjo, teigė jos neatsimenąs. 44-erių metų stažą turinčiam mažeikiškiui nustatytas 1,47 promilės girtumas, jis tvirtino išvažiuodamas iš sodų išgėręs vieną skardinę alaus.

Apgadino tvorą ir paspruko

Darbo savaitę pareigūnai įregistravo dar dvi „metalines“ avarijas.
Tik prasidėjus trečiadieniui Žemaitijos ir Naftininkų gatvėje, sukdamas į dešinę, saugaus greičio nepasirinko automobilį „Mercedes Benz“ vairavęs mažeikiškis A. N. Mašina iš pradžių trenkėsi į atitvarus, po to ją galutinai sustabdė apšvietimo stulpas. Žmonės per avariją nenukentėjo.
Ketvirtadienio rytą avarija įvyko Balėnuose, Sodų gatvėje, ties 26-uoju namu. Apie aštuntą valandą ryto nenustatytos markės automobilis nuvažiavo nuo šlapio žvyrkelio ir trenkėsi bei apgadino tvorą. Avarijos kaltininkas, nelaukęs policijos, pabėgo.

3 Atsakymai į “Neblaivūs dviratininkai mokės baudas”

  1. Jonas parašė:

    Labai daznai dviratininkai esti avariju kaltininkai. Tad tikrai juos reikia kontroliuoti kaip ir visus eismo dalyvius.

  2. Zmogus parašė:

    KUO DAZNIAU TOKIUS IPAC DVIRATYNINKUS DRAUSMINT

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    Labai teisingai!!! Senai reikejo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto