Neblaivus mažeikiškis važinėjosi automobiliu be padangos

Tai, kad važiavo be vienos padangos, neblaiviam šios „audinės“ vairuotojui netrukdė. Nuotrauka iš policijos archyvo

Darbo savaitę rajono keliuose mažeikiškiai policijos pareigūnai sulaikė tris neblaivius vairuotojus. Vienas iš sulaikytųjų po miestą važinėjo be padangos.

Mašina skėlė kibirkštis

Trečiadienį apie pusę šešių ryto eidamas į tarnybą policijos pareigūnas Naftininkų gatvės 42-ojo namo kieme išgirdo triukšmą ir pamatė, kad iš po atvažiuojančio automobilio „Audi A6“ skrieja kibirkštys. Pareigūnas pribėgo prie mašinos, atidarė vairuotojo dureles ir liepė užgesinti variklį.
Kalbėdamasis su tos pačios gatvės gyventoju 26-erių metų S. S. pareigūnas pajuto alkoholio kvapą, pastebėjo, kad jaunuolis svirduliuoja ir iškvietė budintį ekipažą. Nuojauta policininko neapgavo – ketverių metų vairavimo stažą turinčiam vyrui buvo nustatytas 1,54 promilės girtumas.
Paklaustas, kodėl vienu ratlankiu važinėja po miestą, pažeidėjas atsakė neturėjęs rakto, kuriuo galėtų pasikeisti padangą, o būtinai reikėję važiuoti.

Gresia automobilio konfiskacija

Pirmasis neblaivus vairuotojas į pareigūnų rankas šią savaitę įkliuvo pirmadienį apie šeštą valandą vakaro. Fermos kaime patikrinti dokumentus policininkai sustabdė automobilį „Škoda Superb“, kurį vairavo 27-erių metų Stočkų kaimo gyventojas M. S. Jis negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo, nes jo neturi, be to, vyriškiui buvo nustatytas 1,98 promilės girtumas.
Antradienio popietę Kurmaičiuose buvo sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurio vairuotojas, 38-erių metų Telšių rajono Ryškėnų gyventojas R. P. atsisakė rašyti pasiaiškinimą. Policijos pareigūnai vairuotojui nustatė 2,51 promilės girtumą, vairuotojo pažymėjimas už vairavimą neblaiviam iš R. P. dvejiems metams atimtas nuo šio vasario.

Vengė susidūrimo – apdaužė mašiną

Trečiadienio pavakarę avarija, kurios aplinkybes tyrė policijos pareigūnai, įvyko Žemaitijos gatvėje, ties 22-uoju namu. Jos kaltininku, pirminiais policijos duomenimis, pripažintas Laižuvos gyventojas.
Pasak pareigūnų, apie penktą valandą po pietų automobilis „Audi A6“, kurį vairavo J. U., suko į kairę ir nepraleido priešais atvažiuojančio „Peugeot 406“. Pastarosios mašinos vairuotojas, vengdamas susidūrimo, nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į kelio ženklą bei jį nulaužė. Per avariją žmonės nenukentėjo.

4 Atsakymai į “Neblaivus mažeikiškis važinėjosi automobiliu be padangos”

  1. Gal žmogus jau neturėjo pinigų padangoms nusipirkti, dėl to ir neblaivus sėdo už vairo. Šiais laikais daug kam su pinigais problema. Aš pats irgi jau ieškau kur ką pigiau nusipirkti. Aišku padangas perku tik vienoje vietoje. Ten kainos visada geriausios, o kokybė aukšta, be to dirba labai malonūs žmonės

  2. Loli parašė:

    Tas keliu gaidelis nemanau ,kad pasimoke.Jis Pievenu gatvelem skraide ne viena syki girtas.Aciu pareigunui suciupus ji.

  3. viskas aisku parašė:

    Jis vazinejosi be padangos, kad gaudydami policininkai jos nepersautu!

  4. wow parašė:

    antradienio vakara maciau kaip vienas su sviesia masina vaziavo su nuleista padanga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto