Neblaivus motociklininkas toli nepabėgo

Policijos pareigūnai visą šią savaitę tikrino, kaip vairuotojai naudojasi saugos diržais bei vaikiškomis kėdutėmis, stebėjo, ar motociklų ir mopedų vairuotojai važinėja su šalmais. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vykdydamas saugaus eismo prevencijos priemones šią savaitę policijos ekipažas tik po gaudynių sulaikė neblaivų motociklininką, kuriam teks atsakyti net už keleto kelių eismo taisyklių punktų pažeidimą.


Nepakluso reikalavimui sustoti 

Ketvirtadienio vakarą, budėdami Židikų gatvėje, patrulių būrio pareigūnai pamatė atvažiuojantį motociklą, kurio vairuotojas buvo be būtino šiai transporto priemonei saugos šalmo. Pareigūnų ekipažas sekė motociklininkui iš paskos, įjungė garso ir šviesos signalizaciją, tačiau šis atsisuko, pasižiūrėjo ir nurūko tolyn. 
Tik ties M. Pečkauskaitės gatvės antruoju namu motociklas sustojo, pareigūnai nedelsdami uždėjo pažeidėjui antrankius ir pradėjo aiškintis įvykio aplinkybes. Nustatyta, jog 25-erių metų Laisvės gatvės gyventojas E. S. pažeidė visus įmanomus kelių eismo taisyklių reikalavimus – vairavo neturėdamas tam būtino vairuotojo pažymėjimo; neblaivus (1,86 promilės alkoholio); motociklas neregistruotas privaloma tvarka; ant jo nėra valstybinio numerio, be viso to, motociklininkas nepakluso policijos reikalavimui sustoti.
Savo paaiškinime pažeidėjas tvirtino nematęs, kad yra stabdomas, kadangi prie motociklo nėra šoninių veidrodėlių.


Saugaus eismo akcijos – viena po kitos 

Motociklininkui gresia bauda nuo keturių tūkstančių iki penkių tūkstančių litų arba administracinis areštas nuo dvidešimties iki trisdešimties parų. Tai bus jau ne pirmas kartas, kai E. S. tenka krapštyti piniginę po susidūrimo su policijos pareigūnais. Tiesa, iki šiol jis išsisukdavo tik su piniginėmis baudomis už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje arba alkoholio vartojimą viešose vietose – nuo 2006 metų už tokius administracinius pažeidimus jaunas vyras buvo baustas net penkis kartus.
Policijos pareigūnai visą šią savaitę tikrino, kaip vairuotojai naudojasi saugos diržais bei vaikiškomis kėdutėmis, stebėjo, ar motociklų ir mopedų vairuotojai važinėja su šalmais.
Praėjusią savaitę taip pat vyko keletas saugaus eismo akcijų. Nuo pirmadienio iki sekmadienio kontroliuotas leistinas važiavimo greitis. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, į kurią įeina Telšių, Akmenės, Kelmės ir Mažeikių rajonai, nustatyti 135 greičio viršijimo atvejai, mažeikiškiai pareigūnai savo turimais greičio matavimo prietaisais nustatė du greičio mėgėjus.
Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio didesnis dėmesys skirtas chuliganiškam ir pavojingam vairavimui (mažeikiškiai pareigūnai tokio atvejo neužfiksavo), nuo penktadienio iki pirmadienio vyko vairuotojų blaivumo kontrolė. Telšių apskrities VPK teritorijoje buvo patikrinti 465 vairuotojai, iš kurių septyniolika vairavo būdami neblaivūs. Aštuoni neblaivūs vairuotojai nustatyti Telšių rajone, šeši – Mažeikių.

5 Atsakymai į “Neblaivus motociklininkas toli nepabėgo”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Durnas dalykas tas administracinis areštas.valstybės išlaikomas prasismaukys 20-30 parų ir išeis švarutėlis.Ir toliau bbd girtas lakstys.O nesumokėjus piniginės baudos,galima gerokai asisunkinti gyvenimą.

 2. dddd parašė:

  ša dėl tu senuku. viskas ten normaliai :)

 3. sss parašė:

  tegul dazniau prasuka arba kameras ideda senuku aikstelej tai ir bus sugautu uz chuliganiska vairavima… vaikai su bmw kasdien draskosi… o diel motociklininko taip ir reikia jei nesugeba kaip zmogus vaziuot su salmu ir registruotu mocu…

 4. Donatas parašė:

  Ar patrauklus buvo tas motociklininkas.?:)

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  ko nesako kad patys jie e.s dave i galve ir kaip nemandagei su juo kalbejosi ypac Giedre Pusinskyte buvo mandriause kaip ji gali zmogu vadinti padla ji tokiu teisiu neturi aplamai jie net musti zmogaus negali jei jis nesipriesina o kur dar visi zodziai kuriaiais isvadino zmogu atrodo jie visagaliai siuksle jie didziausi slyksciai elgiaisi su zmonem. fuuuuuuu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto