Neblaivus pėsčiasis pareigūnams pasiūlė kyšį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų sekmadienio rytą neblaivus mažeikiškis susitiko policijos ekipažą. Tas susitikimas baigėsi  ikiteisminiu tyrimu dėl bandymo papirkti pareigūnus.

Apie penktą valandą ryto Žemaitijos gatvėje budėjęs policijos pareigūnų ekipažas pastebėjo svirduliuojantį neblaivų mažeikiškį ir jį sustabdė. Vyriškiui buvo rašomas administracinis protokolas už viešosios tvarkos pažeidimą – pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje.
Norėdamas išvengti atsakomybės, vyras mėgino pareigūnams įbrukti dvidešimt eurų. Net ir įspėjus apie jam gresiančią baudžiamąją atsakomybę, šis ketinimų neatsisakė, todėl buvo surašytas tarnybinis pranešimas ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje gresia tik 8–14 eurų bauda, o štai už bandymą papirkti pareigūnus gresia laisvės apribojimas, bauda, areštas arba net laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Šiais metais kyšiais bandė išsipirkti neblaivūs vairuotojai, vairuotojai, kurie nesegėjo saugos diržų, mažeikiškis, nešęsis kontrabandinių cigarečių, o liepos 9-ąją taksistas bandė 150 eurų kyšiu išvengti atsakomybės už tai, kad vežėsi degtinės.
Šiemet mūsų rajone  jau registruoti devyni bandymai papirkti policijos pareigūnus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto