Neblaivūs vairuotojai kaltės pripažinti nelinkę

Apie tai, kad prieš sėdant už vairo išlenkė ne vieną stikliuką ar bokalą, pareigūnams prisipažįsta ne kiekvienas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono policijos pareigūnai surengė blaivumą akciją. Nors apie ją gyventojai buvo informuoti, į policijos akiratį pateko net penki neblaivūs vairuotojai.
Pareigūnai stebisi: kai apie akcijas neskelbiama, savaitgaliai būna ramūs.

Bandė sumėtyti pėdas

Vasario vienuoliktosios vakarą neblaivus vairuotojas sukėlė avariją Balėnuose, Žaliojoje gatvėje.
Automobilį „VW Passat“ vairavęs vyriškis, pradėdamas važiuoti neįsitikino, kad bus saugu, ir kliudė priešais atvažiuojantį automobilį „Audi A6“.
Paprastai vairuotojams pakanka užpildyti tokio eismo įvykio deklaraciją, tačiau šiuo atveju to neužteko, mat avarijos kaltininkas bandė sumėtyti pėdas: išlipo iš automobilio ir persėdo ant galinės sėdynės. Tai pamatę „audine“ važiavę žmonės iškvietė policiją.
Net ir atvykusiems policijos pareigūnams vienerių metų vairavimo stažą turintis 43-ejų metų Romas V. paaiškinime parašė tik du žodžius: „Aš nevairavau“. Tačiau net keturi šiame įvykyje dalyvavę žmonės paliudijo priešingai. Vyriškiui nustatytas 2,43 promilės girtumas.
Kita savaitgalį įvykusi avarija užregistruota Kurmaičiuose. Pavelas O.,  neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, važiavo automobiliu „VW Golf“. Kelio vingyje jis neišsiteko savo juostoje ir atsitrenkė į priešinga kryptimi važiavusią „Citroen Xantia“.

Stebėjosi patikrinimu

Savaitgalį į policijos akiratį pateko keturi neblaivūs vairuotojai.
Vasario 11-osios pavakarę Laižuvoje budėjęs prevencinio poskyrio pareigūnų ekipažas pastebėjo įtartinai važiuojantį „Peugeot 806“.
Sustabdžius automobilį, jį vairavęs 32-ejų metų Antanas N. negalėjo pateikti nei vairuotojo pažymėjimo, nei mašinos draudimo.
Nors sustabdyto automobilio vairuotojas paaiškinime stebėjosi, kodėl buvo sustabdytas bei patikrintas, alkoholio tikrintuvas parodė, kad pareigūnai taip pasielgė ne atsitiktinai – krakiškiui nustatytas 1,36 promilės girtumas.

Sąžiningai prisipažino

Tuo tarpu šeštadienį Mažeikiuose, Tirkšlių gatvėje, neblaivus (2,39 promilės girtumas) kapėniškis Arvydas U. pasiaiškino nieko neslėpdamas: „Važiavau išgėręs du bambalius alaus, teisių neturiu visiškai“.
Sekmadienio rytą Mažeikiuose sustabdyti dar du neblaivūs vairuotojai: 13 metų vairavimo stažą turinčiam Andriui K. nustatytas 1,3 promilės, penkeriais metais ilgiau vairuojančiam Antanui A. – 2,54 promilės girtumas.
Šią savaitę policijos pareigūnai visą dėmesį skirs krovininiam transportui ir autobusams: tikrins vairuotojų blaivumą, tachografų naudojimą, greitį, darbo ir poilsio režimą bei kt.

One Reply to “Neblaivūs vairuotojai kaltės pripažinti nelinkę”

  1. zosele parašė:

    nu i kas ka isgere, jei kuojos nein tam masina reikalinga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto