Neblaivūs vairuotojai kelia pavojų visiems eismo dalyviams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir pažeidėjams tenkančių „pamokų“ – bausmių, kurios akivaizdžiai ragina: išgėrei stikliuką, nesėsk prie vairo, nes turėsi problemų, – kai kurie vairuotojai vis dar neįsąmonina. Pirmųjų gegužės dienų statistika liudija: dėl neblaivių vairuotojų kaltės mūsų rajone viena po kitos vyksta avarijos.

Vairuotojas – visiškai girtas

Antradienį, apie pirmą valandą dienos, Žemaitijos gatvėje įvyko avarija, kai prieš pėsčiųjų perėją sustojusį BMW automobilį taranavo iš paskos važiavęs automobilis „Audi A6“, kurį vairavo 39-erių metų vyras.
Avarijos kaltininkui buvo nustatytas net 3,36 promilės girtumas. Dėl avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pasak policijos pareigūnų, dėl vairuotojo girtumo buvo sunku jį apklausti.
„Norint, kad kova su neblaiviais vairuotojais būtų sėkminga, neužtenka vien vairuotojų sąmoningumo. Kaip rodo statistika, būtina ir visuomenės pagalba. Žmonės privalo būti netolerantiški, kai pamato, jog prie vairo sėda apsvaigęs asmuo. Jų pareiga – pranešti apie tai telefonu 112, mūsų ekipažai iš karto patikrins informaciją.
Šiuo atveju tik laimingo atsitiktinumo dėka pavyko išvengti nelaimės pėsčiųjų perėjoje“, – įvykį „Santarvei“ komentavo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Neblaivūs vairuotojai kelia pavojų visiems eismo dalyviams”

  1. Aldona parašė:

    Sekmadienio vakare toks juodas bmw prie Gamyklos gatvės Norfos dideliu greičiu prieš pėsčiųjų perėją pajėgė aplenkti net 2 mašinas, peršoko per pėsčiųjų perėjos kalnelį ir nurūko link šviesoforo vinguriuodamas visu keliu. Nešiau šiukšles tiesiog baisu pasidarė. Ne koronos reikia saugotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto