Neišvengė susidūrimo su pareigūnais

Po šios avarijos pareigūnų įsikišimo neprireikė – buvo užpildyta eismo įvykio deklaracija. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Savaitgalį nemalonumų patyrė vairuotojai, prie vairo sėdę neblaivūs. Jiems nepavyko išvengti pareigūnų dėmesio.

Koją pakišo alkoholis

Neblaivaus vairuotojo sukeltą avariją kelių policijos poskyris užregistravo šeštadienio popietę kelyje Mažeikiai–Kuršėnai. Automobilis „Renault Laguna“, kurį vairavo vairuotojo pažymėjimo neturintis A. P., nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį, kuris stabdė. Pastebėjusi, kad avariją sukėlusio automobilio vairuotojas neblaivus, nukentėjusioji iškvietė policijos pareigūnus.
Nors vyrui nustatytas 1,08 promilės girtumas, paaiškinime jis stebėjosi, kaip tokioms vairuotojoms kaip jį aplenkusi moteris leidžiama važinėti šalies keliais – esą ji staiga stabdžiusi, todėl jis nespėjęs išvengti susidūrimo.

Kelią pastojo šernas

Pirmadienį kelių policijos poskyryje galvą nuleidęs sėdėjo šešiolikmetis. Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad jis spalio trečiąją sėdo prie motinai priklausančio automobilio „Opel Astra“ vairo ir ties M. Daukšos gatvės 52-uoju namu, važiuodamas atbuline eiga, kliudė ir apgadino stovėjusį „VW Sharan“. Po avarijos jos kaltininkas iš įvykio vietos nuvažiavo.
Paaiškėjo, kad paauglys, kol motina buvo darbe, savavališkai pasiėmė automobilį ir važiavo pas draugą. Dabar ta kelionė jam gali kainuoti tūkstantinę baudą, konkretų dydį nuspręs teismas.
Penktadienio vakarą kelyje Mažeikiai–Tauragė jau antrą kartą per savaitę užfiksuotas miško gyvūno susidūrimas su automobiliu. Šįkart automobilis „Subaru Legacy“ buvo apgadintas, kai staiga iš kelkraščio iššoko šernas. Mašinos vairuotojui teks mokėti baudą, nes susidūrimas įvyko įspėjamojo kelio ženklo „Laukiniai gyvūnai“ galiojimo zonoje.

Nustatyti keturi neblaivūs vairuotojai

Per tris savaitgalio dienas išaiškinti keturi neblaivūs vairuotojai, du iš jų po rajoną važinėjosi ne tik sunkaus ir vidutinio girtumo, bet ir neturėdami vairuotojo pažymėjimų. Tuo tarpu kitų dviejų neblaivių vairuotojų stažas jau įkopęs į trečiąją dešimtį.
Penktadienio vakarą Pievėnuose patikrinti sustabdyto automobilio vairuotojas S. B., neturintis pažymėjimo, į alkoholio tikrintuvą įpūtė 2,23 promilės. Sekmadienį Tirkšliuose, pamatęs pareigūnų tarnybinę „Škodą“, staiga automobilį sustabdė ir iš jo išlipo 23-ejų metų N. B. Po kurio laiko vaikinas, kuris vairuotojo pažymėjimo nėra įgijęs, pareigūnams prisipažino vairavęs, nors jam nustatytas 2,76 promilės girtumas.
Šeštadienio rytą Žemaitijos ir Naftininkų gatvių sankryžoje patikrinti buvo sustabdytas automobilis „Opel Vectra“, kurį vairavo 25-erių metų vairavimo stažą turintis J. L. Nors ir pareigūnams, ir paaiškinime jis gynėsi alkoholio nevartojęs, jam nustatytas 1,98 promilės girtumas. Penktadienį mašiną vairavusiam ir ties Žemaitijos gatvės penkioliktuoju namu sustabdytam net 26-erių metų vairavimo stažą turinčiam R. L. nustatytas didžiausias šią savaitę – 2,84 promilės girtumas.

7 Atsakymai į “Neišvengė susidūrimo su pareigūnais”

 1. Asas parašė:

  Apolinarai,i valstybes izda daug ranku tiesias,jis tustesnis nei ubago kisene,galvoju, kad moket nevertapanaudos ne ten kur reikia,kas namuka pasistatys,kas i uzsieni pasidegint isvaziuos,o kaip Jus manot proto sviesuly????????????

 2. Apolinaras parašė:

  As-ui, baudą mokėsite į valstybės iždą. O ar Jūs ruošiatės mokėti ar ne, vis tiek teks.

 3. as parašė:

  su Apolinaru sutinku,bet jei toks mandras tegu paaiskina kam bauda turiu moket,gal serno seimai ,vaikams.Kubiliui tai nesiruosiu,jei sernai jo,tegu prisirisa

 4. Savas, Tadai parašė:

  Ar seniai tėveliai teises padovanojo? Žiemą kai plikledis irgi lėksi kaip be galvos? Arba, yra toks ženklas „Atsargiai, vaikai“, tai gal irgi važiuosit „leistinu“ greičiu, visu traiškydami? Apolinaras viską paaiškino – reikia atsižvelgti į daugybę faktorių.

 5. Apolinaras parašė:

  133 – Vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio. Pasirinkdamas važiavimo greitį, vairuotojas turi atsižvelgti į važiavimo sąlygas, ypač vietovės reljefą, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, meteorologines sąlygas, taip pat eismo intensyvumą, kad galėtų sustabdyti transporto priemonę iki bet kurios iš anksto numatomos kliūties. Jis turi sulėtinti greitį ir prireikus sustoti, jeigu to reikia dėl susidariusių aplinkybių, ypač kai blogas matomumas.

 6. Tadas parašė:

  Prieš porą metų važiavau į darbą į „Mažeikių naftą“. Žiema, tamsu ir slidu, todėl greitis buvo tik apie 50 km/val, Tarp Ruzgų ir Varduvos, pusiaukelėje išbėgo šernas, kurio nekliudžiau tik per atsitiktinumą, trūko kokių 30 cm. Išvada:kokiu greičiu bevažiuotum, vistiek žvėrį nutrenksi. Nesuprantu, už ką turi būti baudžiamas vairuotojas, jei nėra ribojančio greitį ženklo.

 7. Savas parašė:

  Kokia čia nesamonė, kad įspėjimo dėl laukinių gyvūnų zonoje rašoma bauda už tai, kad išbėgo gyvūnas ir tu jy nutrenkei??? Tai juk greitis neribojamas ir čia tik įspėjamasis ženklas, gali važiuot ir negreit, bet jei naktį tau išbėgs po ratais tai vistiek gali nesuspėt sustabdyt ir dėl nieko paliksi kaltas ir dar baudą gausi. NESAMONĖ!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto