Neblaivūs vairuotojai šėliojo po Mažeikius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vienu automobiliu į Mažeikius atvykę telšiškiai „prisidirbo“ –  sukėlė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos.

Telšiškiams pareigūnai buvo nesvetingi

Sekmadienį prieš vienuoliktą valandą vakaro policija gavo pranešimą, kad prie Ventos gatvės keturioliktojo namo įvyko techninė avarija – automobilis „BMW“, važiavęs atbuline eiga, atsitrenkė į stovėjusią „Renault Megane“ ir, ją apgadinęs, nuvažiavo.
Pareigūnų ekipažas netoli įvykio vietos sustabdė minėtą automobilį, kurį tuo metu vairavo tik vasario pabaigoje vairuotojo pažymėjimą įgijęs devyniolikmetis telšiškis E. M. Patikrinus alkoholio tikrintuvu, vaikinui nustatytas 1,43 promilės girtumas.
Klausiamas apie sukeltą avariją, jaunuolis išsigynė, tvirtindamas, kad tai padarė šalia sėdintis mašinos savininkas, taip pat telšiškis E. A. Pastarasis nesigynė neatsargiai manevravęs, tačiau prisipažino, jog vairuotojo pažymėjimo neturi. Be to, jis buvo neblaivus – nustatytas 1,2 promilės girtumas.
Automobilis išvežtas saugoti į stovėjimo aikštelę Kruciuose, abiem telšiškiams surašyti administraciniai protokolai už vairavimą neblaiviems.

Neblaivus vairuotojas bandė sprukti

Sekmadienį  dar du neblaivūs jauni vairuotojai įkliuvo į pareigūnų rankas Mažeikių mieste.
Apie trečią valandą nakties policininkai dokumentams patikrinti Sedos ir Pavenčių gatvių sankryžoje sustabdė automobilį „Mercedes Benz“. Vairuotojas, 22-ejų metų A. A., prisipažino prieš dvi valandas gėręs degtinės, jam nustatytas 1,95 promilės girtumas.
Apie aštuntą valandą vakaro M. Daukšos ir Tirkšlių gatvių sankryžoje budėjęs ekipažas pastebėjo automobilį „Audi 100 Avant“. Jo vairuotojas, pastebėjęs pareigūnus, dideliu greičiu nuvažiavo Viekšnių gatvės link, pareigūnai, įjungę šviesos ir garso signalus, automobilį pradėjo vytis. Mašina įsuko į Laisvės gatvę ir dideliu greičiu, sukeldama pavojų kitiems eismo dalyviams, bandė atitrūkti nuo persekiotojų, bet nepavyko – ties aštuoniasdešimtuoju namu buvo pavyta ir sustabdyta.
Paaiškėjo, jog bėglys – devyniolikmetis neblaivus (2,6 promilės) Knabikų kaimo gyventojas V. K. Jis pareigūnams teisinosi taip bandęs išvengti atsakomybės.
Dar vienas neblaivus vairuotojas sulaikytas penktadienį pusę septynių vakaro Žemaitijos ir Ventos gatvių sankryžoje – automobiliu „VW Golf“ važiavęs vairuotojo pažymėjimo neįgijęs 34-erių metų D. K. teigė važiavęs į parduotuvę apsipirkti. Jam nustatytas 2,41 promilės girtumas, neblaivus prie vairo vyriškis šiemet įkliuvo jau antrą kartą, tad dabar gresia ir transporto priemonės netektis.

One Reply to “Neblaivūs vairuotojai šėliojo po Mažeikius”

  1. o ko stebetis parašė:

    jug gavo pasalpas ir pensijas tai anukai ir pramogauja o gal pilnatis kalta ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto