Neblaivus vairuotojas bandė papirkti pareigūnus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Neblaivaus vairuotojo bandymas papirkti policijos patrulius nepavyko – dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Atsisakė tikrintis blaivumą

Automobilį „Mazda“ vairavusį neblaivų devyniolikmetį A. J. gegužės 2-ąją apie trečią valandą dienos Algirdo ir Sandėlių gatvių sankryžoje sulaikė Mažeikių policijos komisariato patrulių skyriaus vyriausiasis patrulis Darius Skardžius bei jo kolega – vyresnysis patrulis Donatas Voveris.
Patrulių būrio vadas Audrius Apulskis, komentuodamas šį atvejį, sakė, jog pareigūnai akivaizdžiai matė, kad vairuotojas yra neblaivus, bet blaivumą tikrintis jis atsisakė.
Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, jaunuolis patrulius norėjo papirkti – grynųjų pinigų neturėjo, tad tik siūlė pareigūnams nepildyti protokolo ir žadėjo atlygį – du tūkstančius litų (apie 580 Eur).

Siūlymų papirkti mažėja

Už bandymą papirkti pareigūnus mažeikiškiui pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 227 str. 2 dalį, jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.
„Kasmet dėl šios priežasties pradedama nuo keturių iki šešių ikiteisminių tyrimų. Pareigūnai į tokius dalykus reaguoja principingai. Tokius tyrimus lemia neteisėti piliečių veiksmai. Žiniasklaida jau gana plačiai yra nušvietusi atsakomybę už tokius dalykus, tad pastebima tendencija, kad siūlymo papirkti atvejų mažėja“, – pažymėjo A. Apulskis.

One Reply to “Neblaivus vairuotojas bandė papirkti pareigūnus”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Kasmet dėl šios priežasties pradedama nuo keturių iki šešių ikiteisminių tyrimų? JUOKAUJATE????????????????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto