Neblaivus vairuotojas nepastebėjo traukinio

Šilumvežis automobilį geležinkelio sankasa vilko apie pusantro šimto metrų. Nuotrauka iš policijos archyvo

Pirmadienio vakarą Ruzguose įvyko automobilio susidūrimas su traukiniu. Neblaivus vairuotojas dėl sužalojimų gydomas ligoninėje. Įvykio metu apgadintas šilumvežis ir sumaitota mašina.

Vilko per sankasą

Apie traukinio sąstato ir automobilio susidūrimą Ruzguose esančioje geležinkelio pervažoje specialiosios tarnybos buvo informuotos tuoj po penktos valandos vakaro. Į įvykio vietą išskubėjo policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai.
Pirminiais policijos duomenimis, 56-erių metų tirkšliškio vairuojamas automobilis „Honda CRV“ įvažiavo į pervažą, nors tuo metu ja važiavo šilumvežis. Šilumvežis, užkabinęs mašiną, apie 140 metrų vilko ją geležinkelio sankasa.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Neblaivus vairuotojas nepastebėjo traukinio”

 1. nesvarbu parašė:

  Kaip galima nepamatyti traukinio uzsienyje uztrunka vos kelios minutes nuo pervazos uzdarymo ir atidarymo Lietuvoje trunka apie puse valandos, nebent uzpiso belaukt ir vaziavo, Dar plius uzgeres buvo tai tuo labiau apsizvalgyt nesugebejo

 2. To R parašė:

  Esi tamsuolis su zuvies intelektu. Atsirado mat miestietis.

 3. siaip to R parašė:

  Kaip itariu, pats tai New Yorke gimes ir tavo proteviai is ten pat, jog toks miestietis. Bet jei tamsta is Mazeikiu „didmiescio“, tai zmoniu pravardziavimas kaimieciais, atskleidzia tamstos „genealuma“…

 4. R parašė:

  Kaimiečiai. Itariu dar koks is uzsienio grįžęs ir gers kol vel isvyks.baisu degredai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto