Neblaivus vairuotojas sukėlė avariją

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmadienio vakarą Viliotės kaime įvyko avarija, po kurios vienas žmogus pateko į reanimacijos skyrių. Avarijos kaltininkas – neblaivus vairuotojas.

Apie pusę devynių vakaro keliu Mažeikiai–Skuodas skriejo automobilis „VW Passat“, kurį vairavo dvidešimt šešerių metų vairavimo stažą turintis židikiškis R. Ž. Ties Viliotės kaimu jo vairuojamas automobilis priekiniu dešiniuoju kampu trenkėsi į ta pačia kryptimi važiavusį arkliu tempiamą vežimą. Po avarijos vežimas subyrėjo į šipulius, arklys pasibaidė, o avariją sukėlęs vairuotojas pateko į areštinę.
Vairuotojui, kuriam po įvykio nustatytas 3,61 promilės girtumas, gresia baudžiamoji atsakomybė – dėl jo veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tam, kuris transporto priemonę vairavo apsvaigęs nuo alkoholio ir pažeidė kelių eismo taisykles, jeigu dėl to įvyko avarija ir buvo sutrikdyta kito žmogaus sveikata, gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Kartu su neblaiviu vairuotoju važiavęs trisdešimtmetis Židikų miestelio gyventojas B. L. sunkios būklės pateko į Mažeikių ligoninės reanimacijos skyrių. Vežimu važiavusi E. M. sužeidimus gydosi ambulatoriškai.

One Reply to “Neblaivus vairuotojas sukėlė avariją”

  1. Danguole parašė:

    Musu ziniomis reanimacijoje atsidure ne B.L.,o P.Z.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto