Neblaivūs vyriškiai engė artimuosius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ilgąjį savaitgalį Mažeikių policininkams kasdien teko važiuoti raminti šeimose kilusius konfliktus.  Pradėti keli ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje.

Viekšniškis spėjo pasprukti

Ketvirtadienio rytmetį konfliktas kilo bute Žemaitijos gatvėje.  Neblaivus 38-erių metų vyriškis mažamečių vaikų akivaizdoje savo sugyventinei sudavė ranka per veidą, ją stumdė ir laikė sugriebęs už rankos.
Kitą vakarą savo namuose Beržų take neblaivus keturiasdešimtmetis mediniu mušekliu sudavė keturiolikmečiam sūnui per kairiąją blauzdą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą.
Šeštadienį pirmasis pranešimas apie pavartotą smurtą policijos pareigūnus pasiekė apie pusę septynių vakaro iš Respublikos gatvės. Neblaivus sutuoktinis įspyrė savo žmonai į pilvą ir tampė už plaukų.
Prieš vidurnaktį pareigūnų ekipažas skubėjo į Viekšnius. Name Papilės gatvėje 45-erių metų vyras savo sugyventinei kumščiu trenkė į dešinę akį.
Paskutinis pranešimas apie smurtą užfiksuotas sekmadienį apie devintą valandą vakaro bute Pavenčių gatvėje. Neblaivus 27-erių metų vyras ne mažiau kaip keturiskart smogė į galvą savo šešeriais metais vyresniam broliui.
Visi agresyviai besielgę asmenys buvo uždaryti dviem paroms į policijos areštinę, tik viekšniškiui pavyko pasprukti iki tol, kol atvyko policijos ekipažas.

Teismo sprendimai – nė motais

Pirmadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 46-erių metų mažeikiškio veiksmų.
Jam Mažeikių rajono apylinkės teismas du kartus – šių metų birželį ir rugpjūtį priėmė sprendimus, pagal kuriuos jis turėjo išsikelti iš buto Žemaitijos gatvėje, nesiartinti prie fizinį smurtą patyrusios moters, nebendrauti, neieškoti su ja ryšių. Tačiau teismo sprendimai vyriškiui buvo nė motais – rugpjūčio aštuntąją jis vėl atkako pas moterį į butą.
Teismo sprendimo nevykdymas yra pripažįstamas baudžiamuoju nusižengimu ir už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba areštas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto