Nebus lankytojų – nebus konfliktų?

Ne tik karantinas koreguoja kai kurių barų, kavinių darbo laiką, bet ir politikai. Nuotr. iš SAM archyvo

Rajono politikai nutarė nebeleisti senamiestyje esančiai picerijai alkoholiu prekiauti visą parą. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į policijos prašymą. Dėl tokių pat priežasčių ruošiamasi apriboti ir alkoholio prekybos laiką naktiniame bare „Pegasas“.
Akcentuota, kad šios viešojo maitinimo įstaigos nesugeba užtikrinti rimties, – įkaušę lankytojai triukšmauja, mušasi, dainuoja, apgadina automobilius, drumsčia ramybę netoli gyvenantiems žmonėms.
Verslo atstovai negaili kritikos ir pareigūnams – esą apribojimais, draudimais norima palengvinti savo darbą.

Policijos duomenimis, praėjusiais metais registruoti 28 pranešimai, susiję su uždarajai akcinei bendrovei „Amber Food“ priklausančia picerija „Charlie pizza“. Iš jų – 18 viešosios tvarkos pažeidimų, penki – smurto ir kūno sužalojimų atvejai. Sausio mėnesį pranešimų dėl kūno sužalojimų ir smurto atvejų gauta tiek, kiek per visus metus pernai.
Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys, dalyvaudamas Savivaldybės tarybos Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto posėdyje, kai buvo svarstomas projektas dėl picerijos prekyba alkoholiu darbo laiko ribojimo, pastebėjo, kad pagrindinė konfliktų, smurto protrūkių priežastis – alkoholis.
„Problemos yra ne dėl barų savininkų, darbuotojų, problemos kyla dėl masiškai vartojančių alkoholį asmenų, kurie nevaldo savo emocijų. Barų savininkai tikrai nėra už tai, kad vyktų konfliktai, priešingai – juk jie suinteresuoti, kad pas juos ateitų daugiau žmonių. Mes galime pažadėti investuoti daug kamerų, bet kameros protrūkio po alkoholio nesuvaldo“, – pastebėjimais dalijosi pareigūnas.
S. Bumblio teigimu, dėl visą parą alkoholiu prekiaujančios picerijos kaimynystės nesijaučia saugūs aplinkiniai gyventojai, pro šalį einantys žmonės, nes dažniausiai visi nusikaltimai įvyksta jos prieigose.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto