Negyvenamoje sodyboje rasta kelios tonos raugo

Atlikus mėginių tyrimą paaiškės, ar rastas skystis iš tiesų yra naminukė. Nuotrauka iš Mazeikiu rajono policijos komisariato archyvo

Mažeikių rajono policijos pareigūnai aptiko itin didelį kiekį, kaip įtariama, naminės degtinės, aparatą jai gaminti bei kelias tonas raugo.

Uždaryti į areštinę

Trečiadienio vakare Kirklių kaime, negyvenamos sodybos ūkiniame pastate, policijos pareigūnai rado daugiau kaip 50 litrų skysčio su naminei degtinei būdingu kvapu. Skystis buvo supilstytas į plastikinę tarą ir stovėjo šalia plastikinių talpyklų, kuriose buvo 4,2 tonos raugo. Netoliese stovėjo ir aparatas naminei degtinei gaminti.
Atlikus mėginių tyrimą paaiškės, ar rastas skystis iš tiesų yra naminukė.

Įtariamieji sulaikyti

Netrukus buvo išaiškinti ir įtariamieji, kuriems galimai priklauso rastas laimikis. Tai keturiasdešimt penkerių metų telšiškis S. G. ir trisdešimt aštuonerių metų  R. K., neturinti nuolatinės gyvenamosios vietos.
Pirminiais duomenimis, jie dviem paroms buvo uždaryti į areštinę.

Gresia laisvės atėmimas

Mažeikių rajono policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo turint tikslą realizuoti.
Tas, kas turėdamas tikslą realizuoti, neteisėtai pagamino, laikė, gabeno penkiasdešimt arba daugiau litrų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) arba juos realizavo, baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Nuotrauka iš Mazeikiu rajono policijos komisariato archyvo

One Reply to “Negyvenamoje sodyboje rasta kelios tonos raugo”

  1. Naminukės mėgėjas parašė:

    galėjo palaukti, kol raugą išvirs ir pritekės skanios skanios naminukės. Jau seilės pradėjo varvėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto