Neįgali pražuvėlė sukėlė ant kojų pareigūnus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį Sedoje policijos pareigūnai surengė paieškos operaciją – dingo neįgali šešiasdešimtmetė moteris. Po paros ji aptikta kaimynų lauko patalpose.

Aptikta pasislėpusi

Ankstų antradienio rytą iš namų Sedoje išėjo ir be žinios dingo šešiasdešimtmetė neįgali moteris. Gavus pranešimą buvo pakeltos visos policijos pajėgos, kurios miestelyje pradėjo paieškos operaciją – buvo šukuojamos apylinkės nuo Klaipėdos gatvės, kur moteris gyveno.
Vakare vietos gyventojai policiją informavo įtarią, kad dingusioji gali slapstytis greta namų esančiuose pastatuose. Policijos pareigūnai tuoj po vidurnakčio aptiko moterį sveiką, ji buvo pasislėpusi pas kaimynus malkinėje.
Pirminiais policijos duomenimis, neįgali moteris nenorėjo vykti į gydymo įstaigą, todėl ir slapstėsi nuo žmonių.

Rasta sušalusi

Šiais metais rajone policijos pareigūnai skelbė trijų dingusių žmonių paieškas, visos jos baigtos, deja, vienu atveju rastas moters kūnas.
Sausio keturioliktąją per nemažus šalčius iš namų Viekšniuose išėjo 72-ejų metų moteris ir prapuolė. Nors buvo ieškoma, sušalusios moters kūnas rastas tik kitą dieną netoli Palnosų.
Sausio aštuntąją gautas pranešimas, kad dingo 22-ejų metų mažeikiškė, kuri paskutinį kartą buvo pastebėta Stoties gatvės rajone. Didelių paieškos operacijų šį kartą policija nerengė, nes moteris jau buvo žinoma, tad įtarta, kad ji slapstosi nuo artimųjų.
Policijos pareigūnai informavo, jog moteris rasta ir šiuo metu yra išvežta gydyti.

Paieška skelbiama iš karto

„Jau seniai nebėra tokios praktikos, kai dėl paieškos į policiją buvo galima kreiptis praėjus trims dienoms po žmogaus dingimo. Vos tik dingo artimas žmogus, nepavyksta su juo susisiekti visomis šiuolaikinėmis ryšio priemonėmis, raginame gyventojus kuo anksčiau kreiptis į pareigūnus ir mes  pradėsime arba paskelbsime paiešką“, – informavo rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.
Praėjusiais metais rajono policijos komisariate buvo paskelbta penkiolikos žmonių paieška, rasta keturiolika. Vasario dvyliktąją rastas ir devyniolikmečio Renavo gyventojo kūnas – vaikino buvo ieškoma nuo praėjusių metų lapkričio antrosios.
Taip pat praėjusiais metais mažeikiškiai pareigūnai skelbė 41 pasislėpusio įtariamojo, teisiamojo arba nuteistojo rajono gyventojo paiešką. Septyniolika tokių paieškų buvo sėkmingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video