Nemokamas belaidis internetas prieinamas ne visiems mažeikiškiams

Penktadienio popietę Robertas Paulauskas įsitikino, kad belaidis internetas Sodų gatvės skverelyje neveikia. Autorės nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius dar kovo mėnesį paskelbė, kad mažeikiškiai ir miesto svečiai viešose vietose gali nemokamai naudotis belaidžiu interneto ryšiu. Tačiau netrukus gyventojai pradėjo reikšti nepasitenkinimą dėl to, kas šis ryšys yra prastas, kol galiausiai jo visai neliko. Žmonės piktinosi, kad nemokamam belaidžiui internetui tiekti išleisti tūkstančiai eurų, bet paslauga naudotis negalima.
Įsikišus „Santarvei“, praėjusios savaitės pabaigoje buvo imtasi spręsti problemas dėl nemokamo belaidžio interneto tiekimo Mažeikių mieste ir rajone.

Pavasarį iš viso buvo įrengta 13 WiFi prieigos įrenginių: Senamiesčio ir Juodpelkio bei Melioratorių parkuose, Sodų skverelyje, geležinkelio ir autobusų stočių teritorijose ir autobusų stoties viduje, Nepriklausomybės aikštėje, Savivaldybės kultūros centro teritorijoje, miesto paplūdimyje ir Renavo dvare.
„Norint prisijungti reikia pasirinkti tinklo prieigą „WiFi4EU“, susipažinti su naudojimo sąlygomis ir su jomis sutikti. Taip prisijungti reikės tik pirmąjį kartą, vėliau bus jungiamasi automatiškai. Interneto įranga ir jos įrengimo vietos nuolat stebimos“, – taip buvo skelbiama kovo 19-ąją Ryšių su visuomene išplatintame pranešime.
Savivaldybė dalyvavo projekte „WiFi4EU: interneto ryšio vietos bendruomenėse rėmimas“ pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę ir gavo per 6 tūkst. eurų dotaciją įrangai įsigyti ir montuoti. Internetinio ryšio tiekimas ir įrangos priežiūra Savivaldybės biudžeto lėšomis bus užtikrinti trejus metus.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Nemokamas belaidis internetas prieinamas ne visiems mažeikiškiams”

 1. Vikis parašė:

  20 metru nuo stoteles nebeveikia nera rysio

  1. Taip ir turetu buti parašė:

   Teoriskai ir neturetu veikti, namie 20 metru nuo stiotes veikia???

 2. o musu administracijos direktor tiek prisigyrė parašė:

  ,kad veikia jau prieš mėn..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*