Nenaudėliams parūpo automobilis ir ferma

Automobilis stovėjo prie Sodų gatvės tryliktojo namo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį chuliganai nuniokojo mažeikiškio automobilį. Tą pačią dieną „gastroles“ po rajoną tęsė vagišiai – apšvarintos statybvietės ir ūkiniai pastatai.

Nuniokojo automobilį

Šeštadienio vakarą pastatęs nakčiai savo automobilį „Peugeot 306“ prie Sodų gatvės tryliktojo namo, sekmadienį apie pusę septynių ryto mažeikiškis jį rado visiškai nuniokotą.
Nežinomi asmenys išdaužė priekinius ir galinius mašinos stiklus, sudaužė priekinius ir galinius žibintus, užkliuvo ir galinis vaizdo veidrodėlis.
Transporto priemonėje signalizacijos nebuvo, mašina nedrausta. Padarytą žalą vyriškis įvertino 1 370 litų.
Kriminalinės policijos pareigūnai tiria šio nusikaltimo aplinkybes, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto nuniokojimo.
Už tokius chuliganiškus veiksmus gresia ne tik viešieji darbai, bauda arba laisvės apribojimas, bet ir laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Apvogė fermą

Tą patį rytą Mažeikių policijos komisariatą pasiekė pranešimas apie vagystę Pašerkšnėje.
Rytą atėjęs į savo fermą Nausodės kaimo gyventojas pamatė, kad sulaužytos patalpos durys, nors iš vakaro viskas fermoje buvo gerai.
Iš patalpos pagrobti du akumuliatoriai, traktoriaus variklio dalys bei šimto metrų ilgio grandinė. Padarytus nuostolius nausodiškis įvertino daugiau kaip dviem tūkstančiais litų.
Pirmadienio rytą rajono kriminalistai gavo pranešimą, kad apvogtas statomas namas Užventės kaime.
Pareigūnai neatmeta versijos, kad veikia po kaimus ir nebaigtas statybvietes šniukštinėjanti vagišių grupelė. Tokią išvadą galima daryti įvertinus faktą, kad padažnėjo vagysčių iš statomų namų ir ūkinių pastatų visame rajone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto