Nenuilstantis veteranas garsina Mažeikius

Vidmantas Butnorius (pirmas iš kairės) finale nusileido tik sportininkui iš Afrikos žemyno. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Karatė sporto veteranas Vidmantas Butnorius, šiais metais Europoje iškovojęs du bronzos medalius, iš pasaulio karatė shotokan čempionato parsivežė sidabrą.

Serbijoje, Zrenjanin mieste, vyko 28 SKDUN Shotokan Karatė pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo 900 atstovų iš 28 pasaulio šalių. Lietuvai jame atstovavo aštuoni sportininkai, tarp kurių buvo ir Mažeikių karatė klubo „Vytis“ prezidentas V. Butnorius, dalyvavęs 60 metų ir vyresnių karatekų grupėje, absoliučioje svorio kategorijoje.
Sėkmingiausias buvo mažeikiškio startas kumitė rungtyje – jis nugalėjo sportininkus iš Sirijos, Serbijos bei Italijos ir tik finale nedideliu pranašumu nusileido sportininkui iš Žaliojo Kyšulio respublikos Da Mota Cruz Andre.
Kata rungtyje V. Butnorius liko ketvirtas, Asai Kata grupėje iškovojo šeštą vietą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Nenuilstantis veteranas garsina Mažeikius”