Nepamatuota drąsa pasižymi jauni ir neblaivūs vairuotojai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Naktimis arba anksti rytą į gatves išnyra neblaivūs vairuotojai… Tokia pastarųjų penkių dienų eismo situacija Mažeikiuose.

Vaikinas neteks automobilio

Šeštadienį nuo pat ryto iki penkioliktos valandos rajone patruliavo trys mažeikiškių policijos pareigūnų ekipažai, vakare iki vidurnakčio Mažeikių rajone ir mieste dirbo šeši policijos ekipažai iš kito rajono.
Pirmasis į rajono policijos patrulių rankas šeštadienį pakliuvo dvidešimtmetis, tik metų vairavimo stažą turintis E. G., kuris vairuojantis buvo sustabdytas ties Žemaitijos gatvės 56-uoju namu. Vaikinas į alkoholio tikrintuvą įpūtė 1,92 promilės.
Sekmadienį pirmasis neblaivus vairuotojas įkliuvo pusę trijų nakties – tai irgi tik metų vairavimo stažą turintis 22-ejų Ž. B. Mažeikiškiui, sustabdytam ties Pavenčių gatvės penkioliktuoju namu, nustatytas 1,77 promilės girtumas.
Po valandos Tirkšliuose į pareigūnų rankas pakliuvo 1991 metų laidos „VW Golf“ vairavęs automobilio „bendraamžis“ užliekniškis J. D., jam nustatyta 1,86 promilės alkoholio.
Pastarasis vaikinas policijai žinomas – neblaivus (1,82 promilės) jis buvo sustabdytas Užlieknėje praėjusių metų lapkritį, atimtas vairuotojo pažymėjimas. Šį kartą teks atsisveikinti ir su automobiliu.

Patikrinimai būtini

Penktą valandą ryto į sekmadieninį neblaivių vairuotojų sąrašą pakliuvo ties Naftininkų gatvės penkioliktuoju namu sustabdytas dešimties metų vairavimo stažą turintis 27-erių metų V. L. Jam pareigūnai nustatė 1,24 promilės girtumą.
Šį trečiadienį į policijos pareigūnų akiratį mieste pateko du neblaivūs vairuotojai. Tuo po vidurnakčio P. Cvirkos ir M. Daukšos gatvių sankryžoje buvo sustabdytas įkaušęs (1,79 promilės)  25-erių metų J. B.
Apie vienuoliktą valandą vakaro Laisvės ir Algirdo gatvių sankryžoje buvo patikrintas Plungės rajono gyventojo E. K. vairuojamas automobilis. Plungiškiui nustatytas 1,82 promilės girtumas.
„Tokia liūdna statistika dar kartą įrodo, kad ne veltui ankstų rytmetį budintis policijos ekipažas dokumentų patikrinimui stabdo po miestą važinėjančius automobilius. Neblaivių vairuotojų gausa verčia suaktyvinti tokius patikrinimus“, – sakė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.

8 Atsakymai į “Nepamatuota drąsa pasižymi jauni ir neblaivūs vairuotojai”

 1. Donatas parašė:

  Nu matot as bent jau nelabai sutikciau su tokieis pareigunu reidais kaip dokumentu „patikrinimu“automobilis gali buti tik tada stabdomas kada kazka pazeidzia o gal as skubu man kiekviena minute brangi o cia kazkoks piemengalis policininko uniforma uzsimoves mane turi trugdyti,eile metuvazineju po Junktine Karalyste ir tokiu debilisku veiksmu nesu patyres jei pazeidei kazka tai tada sustabdys issiaiskins nu ir kysio neims ir viskas istatymiskai.Kada pajuokavau pareigunui kad pas mus LT stabdineja kada sumasto policininkas tai jis manes paklause jei tu tvarkingai vaziavai taves negalejo sustabdyti o jei taip ivyko kas tau kompensuoja uz sugaista laika kol tave tikrino?Matomai reikia visiem susipirkti vaizdo kameras ir fiksuoti visa tai o po to kreiptis i teisma del ieskiniu tad nebenores stabdineti be reikalo

 2. AS parašė:

  „Nepamatuota drasa“tupas zurnaliste sugalvok atitinkama pavadinima kai rasai apie tokius debiliukus kurie neblaivus vairuoja.PVZ Keliu gaidziai vis neissiblaivo. Daugiau tokiu reidu ir gaidziuku sumazetu!!!

 3. Ignis parašė:

  As tik sedu prie vairo gerai ikales baltosios. tada man viskas do lampocki – pajauti tikra vaziavimo malonuma. Piestieji lai nesivadaloja.

 4. taikos g. parašė:

  maz tegaudo,savaitgaliais naktim taip padangas dzyrina prie maxes,saulutes raito,tikrai tokie driftai ne blaivaus proto asu…

 5. vardui parašė:

  tai dauguma girtų iš viso be teisių važiuoja.jei būtų baudos 10-20 tūkst.,tada pagalvotų. o siurbėlės savivaliaujantys anstoliai dar ir patrigubintų.rimti ragai tada.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  sakes pijokams, teks jiems gert tik kmynų arbata

 7. .... parašė:

  Tegul tik kuo dažniau gaudo tuos girtus 3,14derasus

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  sesdami už vairo su kvapu, pagalvokit, ateityje gal tekti vaikščioti pesčiomis, ar vaziuoti tik su rogutemis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto