Nepatenkintų ūkininkų traktorių kolona – ir Mažeikių gatvėse

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Ūkininkų protesto akcija, prasidėjusi „žalių kryžių“ statymu pakelėse, tęsiasi. Antradienį šalyje tūkstančiai traktorių išriedėjo į miestų ir miestelių gatves. Mažeikių rajono ūkininkai taip pat prisijungė prie antrosios žemdirbių protesto akcijos dalies – „Važiavimas su žemės ūkio technika“.
Mažeikių miesto gatves taip pat pasiekė per septyniasdešimt traktorių, papuoštų Lietuvos, Žemaitijos vėliavomis, plakatais.

Valdžios institucijų politika nepatenkinti ūkininkai protestuoja taikiai, sunkiąja technika į kelius nevažiuoja. Vienuoliktą valandą nuo Naikių kaimo jie pasuko Viekšnių, Laižuvos, Birutės, Kudirkos ir Laisvės gatvėmis iki miesto pakraščio. O paskui atgal grįžo tuo pačiu maršrutu.
Lietuvos ūkininkų sąjungos Mažeikių skyriaus pirmininkas Andriejus Virkutis džiaugėsi, kad ši kartą mažeikiškiai neliko abejingi ir aktyviai prisijungė prie visoje šalyje vykstančios akcijos.
„Tai žinutė, kad ūkininkai yra prieš žemės ūkio žlugdymą, prieš netinkamą mokesčių sistemą, prieš visuomenės ir žemdirbių priešinimą. Mūsų nepalaikantys žmonės replikuoja, esą, ko jie protestuoja, pažiūrėkit, su kokia technika atvažiavo. Bet su ją ne į pramogas, koncertus važiuojame, o žemę dirbame, duoną auginame“, – kalbėdami su „Santarve“, apmaudo neslėpė ūkininkai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

 

13 Atsakymų į “Nepatenkintų ūkininkų traktorių kolona – ir Mažeikių gatvėse”

 1. Anonimas parašė:

  Ūkininkai legaliai įdarbina visus savo darbuotojus?Jei ne-,tai ir čia naudojasi savo vargana padėtimi.

 2. Miesčionis parašė:

  Trečdalis Lietuvos emigravo, tai matau tokie veikėjai kaip antiukininkas nori ir ūkininkai emigruotu, norit ukrainiečių, dar geriau sirų, afrikiečių, kad į tą vietą privažiuotu, Antiukininkas rašybos klaidas išsitaisyk, sėsk dvejetas.

 3. antiukininkas parašė:

  Jei taip blogai buti ukininku – eikit statybininkais, santechnikais dirbti. O ne paramos ir pasalpos reikalaukit. Nebus ukininku Lietuvoj, atpigs duona ir sviestas. Ir jum nereiks tos zemes knist, ir produktus atsivesim pigesnius.

 4. Siaip parašė:

  Didzioji dalis Europos dotuoja savo ukininkus, nes konkurencija ziauri. O cia po komunistpalaikes i prezidentus ilindo bankinis pagrandukas, kuris gink Dieve banku neskriaus, bet sukirsines grupes zmoniu, pabus geras pencininkams. Kiek maximiniai ir bankai pelno mokescio sumoka? Kaip keli stambesni ukininkai…..

 5. antiukininkas parašė:

  na kodel amebos. Gal tik nenorintys vienai mazai grupei privilegiju kurios labai daug zmoniu kbrangiai kainuoja. Niekas nesiulo isbuozinti, kaip tamsta bandai nupiesti. Tik nereikia verkti tiems kuriems jau ir taip gerai. Ir ne i gatves eiti reikia o darba dirbti. Nes skirstyti ir perskirstyti tai cia kaip tik tas sovietinis metodas. Dirbti ir uzdirbti reikia, o ne gatvese mitinguoti nes nesugeba konkurencingai dirbti. Labai jau bolsevikiskai mastote.

 6. Siaip parašė:

  Eina sau, kiek sumankurtejusiu amebu. Kazkas savo teises bando gint, jums mat milijoniniai traktoriai, isbuozinkim juos. Tai kas jums nevykeliai trugdo tais milionieriais but? Smegenu per mazai? Jus geriau pabedavokit, jog valdzia jus du…ina, bet kad savo uzpakalius pakelt ir iseit i gatves, oi ne, laiko neturit, milijonus tuo tarpu sukat….Fu, kaip man smirdi tokie….

 7. Haris parašė:

  Jo, ukininkai sunkiu darbu uzdirba virspelnius prekybos centrams, perdirbejams. O kas jums neleido per 25 metus susikurti kooperatyvus, patiems realizuoti bent dali savo produkcijos, tureti padorias pajamas. Tai dabar del visko jiems kalta valdzia. Cha, cha. Nesupykit, bet esat mulkinami kaip runkeliai, nes patys esate del to kalti.

 8. minde parašė:

  idomu ar kqrbauskis savo ZU technika isleido i protesta!:D

 9. antiukininkas parašė:

  Ukininkai tegu uzsiima tokiu ukininkavimu kuris gali atlaikyti konkurencija. O ne muitu ivezamiems produktams kad jie galetu lobti. Tai jiem neuzaugo, tai jiem uzaugo bet per daug ir kainos mazos. O kad apsidrausti? ar uzsiimti kokiu zibuciu auginimu nes grudu negali pigiai uzauginti? kodel LT pensininkai turi moketi brangiau uz duona ir sviesta vien tam kad ukininkai si John Deer traktoriais (puse milijono kainuojanciais) galetu vazinetis?

 10. Petras parašė:

  Šaunuoliai ukininkai bet jau kažka pradėjo daryti nes tie ponai iš seimo ir vyriausybės greit visus išdulkins ir ubagais paleis kad tik savo prabangius ignorus igivendintu

 11. Žmogus parašė:

  Teisybę rašo Kaimietis. Žemgrobiams vis mažai , nori kad paprasti mokesčių mokėtojai remtų iš biudžetui sumokėtų mokesčių.

 12. Kaimietis parašė:

  Kelkit akciza tiems mafijozams. Traktoriai simtatukstantiniai ir dar jiems blogai. O kur tikrieji ukininkai, su T 40, T25??? Juos kaip vabalus sitie mafijozai sunaikino!

  1. Zalias kryzius parašė:

   Tu su galva gerai galvok, kai pats rasai su telefonu zinute o kodel nerasai su rasalu ir plunksna? 21 amzius briedi, technologijos tobuleja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto