Nepatogumai – iki pat rudens

Kelininkai pažadėjo, kad Naftininkų gatvėje vykdant darbus, transportui viena puse bus galima važiuoti, gatvė nebus uždaryta. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Naftininkų gatvėje pradėti rekonstrukcijos darbai kelia nemažų nepatogumų tiek miesto gyventojams, tiek svečiams – čia sulėtėjęs eismas, gyventojus erzina technikos keliamas triukšmas, blogos sąlygos pėstiesiems.
Projekto vykdytojai ragina visus pakentėti ir palaukti rudens, kai numatyta užbaigti Naftininkų ir Gamyklos gatvių viešųjų erdvių kompleksinio sutvarkymo projektą.

Pirmieji žingsniai žengti dar 2012 metų rugsėjį, kai buvo pasirašyta „Gamyklos ir Naftininkų gatvių viešųjų erdvių kompleksinio sutvarkymo“ projekto finansavimo bei administravimo sutartis. Europos Sąjungos struktūrinių  fondų ir savo lėšomis Savivaldybė norėjo pertvarkyti šias dvi gatves, kurios yra vienos pagrindinių Mažeikių gatvių, pasižyminčių intensyviu transporto eismu bei pėsčiųjų ir dviračių judėjimu.
Gatvių atnaujinimo iniciatoriai pažymėjo, kad šių gatvių ir pėsčiųjų bei dviračių takų danga yra susidėvėjusi, lietaus kanalizacijos sistema neefektyvi, eismas avaringose sankryžose – nereguliuojamas, apšvietimo sistemos pasenusios…
Buvo numatyta, kad gatvių pertvarka vyks dviem etapais, jie bus įgyvendinami vienu metu, skirtumas tas, kad pirmasis etapas bus finansuojamas iš Europos Sąjungos, šalies ir rajono Savivaldybės biudžeto, antrasis įgyvendinamas iš Kelių priežiūros programos lėšų.
Pirmajam etapui numatyta skirti daugiau kaip 1,156 milijono eurų (iš jų – 86 tūkst. eurų skirs rajono Savivaldybė), antrajam etapui – daugiau kaip 666 tūkst. eurų.
Pirmojo etapo įgyvendinimo trukmė – iki šių metų rugpjūčio pabaigos, antrojo etapo pabaiga numatyta dviem ar trim mėnesiais vėliau.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

25 Atsakymai į “Nepatogumai – iki pat rudens”

 1. Pritariu2 parašė:

  Pėsčiųjų takai nuo Putino į Sodų skverą, takai pro Žemaitijos 43, 39, 35, 31, 27, paminėkime dar tešlų ir purvo „taką“ nuo Darbo biržos tarp Gabijos stadiono ir Ventos 17-ojo – vaikščioti jais vis dar liūdna.

 2. Pritariu parašė:

  Pritariu tiems kas rašo, kad tvarko ir tvarko tas pačias gatves. Kyla klausimas kodėl? Kam iš to nauda? Milijonai ant milijonų klojama. Dažnai tenka eiti šaligatviu nuo Putino p/c link Sodų mokyklos, Vyturio mokyklos, visada „geru“ žodžiu paminiu rajono vadovus ir „nuraminu“ save – juk šie ponai pėsti nevaikšto. Ką jiems reiškia išsikraivalioję šaligatviai? Ką jiems reiškia gyventojų bėdos ir nepatogumai? Juk dabar 4 m. ramiai prie lovio praleis. Ką gi, sėkmės.

 3. kardas parašė:

  Tegu iškart kloja kiaurai plytelėm ir daro pėsčiųjų bulvarą. Nes kai pristatys šviesoforų į kiekvieną kiemą – vistiek pravažiuot nebebus įmanoma – pėsčiam bus greičiau

 4. CO2 parašė:

  Sviesoforas ant Vilties gatves prie poliklinikos garantuotai pranoks net Dauksos g. sviesoforus. Isukti is Vilties gatves reikia tik papildomos juostos, o ne sviesoforo, gi dabar Naftininku gatvej atsiras klaiki „užtvanka“ nuodyjanti gyventojus stovinčių automobilių išmetamosiomis dujomis!

 5. Oioi... parašė:

  Tvarko tai, kas jau buvo tvarkyta… Įdomu, kada gatveles, automobilių stovėjimo aikšteles kiemuose asfaltuosit?! Prisipylėm skaldos ir jau keli metai laukiam…
  Žmogus šiame mieste niekam nerūpi. Svarbiausia – įvaizdis… SVEČIAMS…

 6. Miesto valdžiai parašė:

  Šviesoforų svarbiausia nepagailėkit įrengt

 7. Gintas parašė:

  Nesuprantu tvarko tai kas jau buvo sutvarkyta, o štai neasfaltuotos gatvės kaip badė akis taip ir toliau bado.

 8. Komentatorius parašė:

  Tvarkoma, kad partijos viršūnėlėms būtų ką parodyti, kad ES pinigus tvarkingai pasisavinti galėtų, kad atidirbtų už visus atkatus ir kitokią paramą.

 9. to Avino galva parašė:

  perskaityk visa straipsni laikraštyje ir tada kliedek, gamyklos-ventos gatviu sankryza bus rekonstruota tikiuosi nepadarys promacho kaip prie nestes degalines, sedos-pavenciu sankryza bus rekonstruota i ziedine ir pinigai tam vyriausybes skirti yra, tad reikia dometis nes taip ir liksi Avino galva.

 10. Avino galva parašė:

  Nesuprantu, kam tvarkyti tai, kas sutvarkyta. Juk Naftininkų gatvę neseniai tvarkė, net duobių ten nebuvo, o tas kraštas, kur dabar išrausta, vistiek visą laiką užstatytas. Toj gatvėj reikėjo tik šaligatvį palei ,,Bitutę“ sutvarkyti ir poliklinikos aplinką, bet kur tau – mūsų valdžia tikri dundukai… Akloji valdžia nemato, kad reikia šviesoforų arba žiedinių sankryžų Ventos – Gamyklos, Pavenčių – Sedos gatvių sankryžose į namų kiemus neįmanoma įvažiuoti – reikia slalomo asu būti.

 11. nebemegstu parašė:

  mazeikiu,vien todel,kad prie sviesaforu galima ir pamiegoti…pervaziuoti toki maza meistel uztrunka tiek,jog speji iki vieksniu suvazinet.baisu,kokios spustys susidaro per tuos nenormalius sviesaforus,visiskai neapgalvota,nenumatyta ir padaryta itin nepatogiai, is senamiescio juokiasi dauguma-RAUDONUJU ZIBINTU GATVE,sviesaforas uz sviesaforo…kosmaras,ne miestas.

 12. Komentatorius parašė:

  Pristatymas visuomenei turi būti, nes taip reikia. Užsideda varnelę, kad pristatė, padarė kaip reikia, o į pasiūlymai „bus apsvarstyti“. Gi visur tas pats. Jei prie boulingo nepadarys šviesoforo, tai bus didžiausia nuodėmė ir nesusipratimas. Ten privalo būti šviesoforas, kuris reguliuotų vėją, švilpaujantį naktimis.

 13. sutaupyk parašė:

  Naftininkų gatvei apšvietimo nereikės – ją nušvies paklaikusių šviesoforų šviesos

 14. Algirdas parašė:

  Prieš kiek tai laiko buvo viešas projektinių pasiūlymų svarstymas ir pristatymas visuomenei. Įdomu, ar bent į vieną visuomenės pasiūlymą buvo atsižvelgta (o jų buvo nemažai) ? Manau, kad čia posakis ,, šunys loja, o karavanas eina“ labai tinka.

 15. Valstietis parašė:

  Nebus sviesaforu, atimsim aptarnaujantiems darba, gi gyvent po projekto reikes:]]
  O kai koks valdiklis suges, dziaugsimes lyg svenciu sulauke!
  Gaila kad nera skaidrumo savivaldybej visko neparodo, kur ir kiek isleidzia… Bet ir nesidomi zmoniu nuomonem., Duotu zmonem prabalsuot, pasiskaityt priesprojekta nesamoninga. Visgi turim cia gyvenanciu, nusmanaciu zmoniu ir pasikoreaguotu savo projekteli teisinga linkme.
  Dar ir EKO WC viesa turi kazkur irengti mikraskej uz 4 limono… Kuris savivaldybe i minusa tik beda.

 16. Mindaugas parašė:

  Į kiekvieną įsukimą į kiemą – po šviesoforą!!!!! Ir dar dviejų sekcijų, kad sukant į kiemą, nebūtų galima važiuoti tiesiai, reiktų laukti savo žalio signalo!!!!!!!

 17. opaoap parašė:

  kiek zinau sioje atkarpoje bus 7 sviesaforai :) mzk tures savo miesta :) Sviesaforu miesta :D jau senamiesti sueede su tais sviesaforais :) isjungia juos eismo niekas nestabdo tik ujungia eiles begalines

 18. Tomas parašė:

  Tik nereikia Mažeikiuose daugiau šviesoforų!!!!

 19. SENBUVE parašė:

  Naftininku gatves salygatviai ir dviraciu takai yra tobuli palygint su Ventos gatves, kur eismas ne maziau intensyvus, o paieskojus tvarkymo prasosi dar daug salygatviu, tik va beda, kad kontroles nera, per pora metu po rekonstrukciju nebeveikia daug kas

 20. Erkei parašė:

  Kraustykis į ruskyną ir gyvenk išsiviepęs jei ten geriau. Galėsi centrine gatve brist su bridbačiais ir džiaugtis kad taip tau „pasiseke“.

 21. Mažeikietis parašė:

  Gerai kad tvarkoma , bet beda tik tame , kad ši gatvė jau buvo sutvarkyta , o štai senamiestyje vos 500 m nuo centro yra gatvės kurios net neasfaltuotos kaip kokioje kaimo glūdumoje tai tikra miesto gėda tiksliau miesto vadovų gėda.

 22. parašė:

  Gatvių atnaujinimo iniciatoriai pažymėjo,lietaus kanalizacijos sistema neefektyvi, taip pat buvo kalbama ir apie Žemaitijos gatvę. Tačiau po Žemaitijos gatvės rekonstrukcijos lietaus kanalizacijos sistema taip ir liko neefektyvi, tik truputį daugiau palyja ir gatvė jau yra apsemta. Tikėkimės ,kad po Naftininkų gatvės rekonstrukcijos darbų lietaus kanalizacijos sistema bus efektyvi.

 23. Erke parašė:

  Bloga valdzia, vel kazka daro, kokia nesamone. Vel padarys lygius saligatvius, o as noriu senu geru tarybiniu, nes kai uzkliuves pada pamesdavai, batsiuviams darbo budavo. Nes prie ruskio buvo GEREU…

 24. Komentatorius parašė:

  Tikiuosi, kad nuo kultūrkės iki boulingo bus bent kokie 5 šviesoforai, 4 gulintys policininkai ir 2 žiedinės sankryžos. Valdžia visada turi fantazijos kaip sugadinti gerą darbą.

 25. as parašė:

  „tiek svečiams – čia sulėtėjęs eismas, gyventojus erzina technikos keliamas triukšmas, blogos sąlygos pėstiesiems. “

  Kokias cia nesamones rasot? Reikia tik dziaugtis, kad yra tvarkoma gatve, o del poros menesiu, nieko cia neatsitiks…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto