Nepopuliarus sprendimas – naujai Tarybai?

Daugiau nei šimtą metų gyvuojanti Užlieknės mokykla mokinius šiuo metu atsiveža iš Laižuvos, Mažeikių ir Reivyčių, o 24 užliekniškiai vaikai važiuoja mokytis į kitas rajono švietimo įstaigas.

Į paskutinį šios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdį susirinkę politikai nepritarė atnaujintam Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos planui 2022–2026 m.
Pagrindinis šio plano pakeitimas – planuojamas Užlieknės pagrindinės mokyklos uždarymas. Ši švietimo įstaiga du trečdalius mokinių dabar atsiveža iš viso rajono.

});

Švietimo įstaigų tinklo optimizavimas vyksta nuolat, 2019–2023 m. kadencijos Tarybos narių sprendimu, dėl vaikų trūkumo buvo uždarytos keturios kaimo mokyklos.
Mokyklų stebėjimas ar jų likimo klausimas paprastai būna įtrauktas į švietimo įstaigų tinklo pertvarkos planą.

Tokie mūsų savivaldybės veiksmai bei dokumentai reikalingi norint gauti finansavimą iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Europos Sąjungos fondų ir įgyvendinti švietimo įstaigoms naudingus projektus.

Iškilo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto