Neprašytos viešnios iškraustė mažeikiškės seifą

Policijos pareigūnai ragina gyventojus pagalvoti prieš atidarant savo namų duris neprašytiems svečiams, nepalikti jų vienų patalpoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po dviejų tariamų „socialinių darbuotojų“ apsilankymo garbaus amžiaus mažeikiškė neteko beveik keturių tūkstančių litų vertės turto.

Dovana – kailiniai

Ketvirtadienio popietę į 83-ejų metų Smėlio gatvės gyventojos namų duris pasibeldė dvi socialinėmis darbuotojomis prisistačiusios moterys. Viešnios nudžiugino mažeikiškę, padovanodamos jai kailinius. Įteikusios dovaną moterys pasiguodė namo šeimininkei, kad reikėtų pasmulkinti pinigų. Moteris, norėdama padėti, užlipo į antrąjį namo aukštą, kur seife laikė savo santaupas.
Paėmusi pinigus ji seifo neužrakino ir nulipo pas viešnias. Po to viskas vyko pagal vagišių scenarijų: viena iš moterų kalbino namo šeimininkę, tuo tarpu kita išėjo iš kambario…

Nuostoliai didesni už „dovanas“

Kai „socialinės darbuotojos“ pagaliau išėjo, mažeikiškė aptiko, kad iš seifo dingo trys tūkstančiai litų, auksinis žiedas ir grandinėlė bei paauksuotas laikrodis. Visas seife buvęs turtas buvo draustas.
Tyrimą sunkina tai, kad moteris negali apibūdinti apsilankiusių „viešnių“.
Policijos pareigūnai ragina gyventojus pagalvoti prieš atidarant savo namų duris neprašytiems svečiams, nepalikti jų vienų patalpoje. Jei nepažįstamieji prisistato kokių nors tarnybų darbuotojais, būtina paprašyti jų parodyti darbo pažymėjimus.
Apie tokius apgaulės atvejus giminaičiai ar artimieji turėtų informuoti vienus gyvenančius garbaus amžiaus žmones, instruktuoti juos, kaip elgtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto