Nepriklausomybės atkūrimo diena – „Kauškučio“ susibūrimo šventė

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Kovo 11-osios šventinio koncerto metu naują programą „Einu savo keliu“ parodė Choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Kauškutis“. Tradiciškai į šį koncertą iš įvairių šalies miestų atvyksta ir buvę šio kolektyvo šokėjai – veteranai.
Šiemet drauge su dabartiniais „Kauškučio“ šokėjais scenoje pasirodė dvidešimt aštuoni buvę kauškutiečiai.
Koncertą vedęs aktorius Mantas Stonkus – taip pat buvęs šio kolektyvo šokėjas.

Atvyksta į gimtadienį

Kauškutiečiai išsibarstę po visą Lietuvą: Klaipėda, Kaunas, Šiauliai, Vilnius, – tokia jų buvimo geografija. Daugelis jų yra jau dirbantys, yra vienas kitas studentas, du su veteranais šokę vyrukai – Marius Naruta ir Vytautas Balvočius – dirba Mažeikių choreografijos mokykloje šokių mokytojais.
Mažeikiuose likusi, dabar Gabijos gimnazijos šiuolaikinių šokių kolektyvui „Džesi“ vadovaujanti Simona Gargasienė pasakojo, kad Kovo 11-oji yra „Kauškučio“ gimtadienis, tad į jį atvažiuoti ir drauge su dabartiniais kauškutiečiais sušokti yra buvusių šio kolektyvo šokėjų garbės reikalas.
„Sudalyvauti šitame gimtadienyje yra sena mūsų tradicija. Programą koncertui vieni ruošia Vilniuje, vietiniai susitinka čia pat. Kadangi esame profesionalūs šokėjai, susitikę viską greitai susistatome ir susirepetuojame“, – kalbėjo prieš dvidešimt vienerius metus su „Kauškučiu“ atsisveikinusi choreografė.
Po generalinės repeticijos aktorius M. Stonkus sutiko atsakyti į kelis „Santarvės“ klausimus.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Nepriklausomybės atkūrimo diena – „Kauškučio“ susibūrimo šventė”

  1. to ddd parašė:

    ne sokeja tamsi, o fotografs prasts

  2. Paulius parašė:

    Nuostabus kolektyvas. <3 dziaugiuos uz visus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto