Nėštumą suvaidinusi moteris atsidūrė areštinėje

Simona G. į policijos pareigūnų akiratį pakliuvo tada, kai apie jos ir tariamos dukters dingimą pranešė jos sutuoktinis. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį atsirado beveik savaitę ieškota Simona G. Moteris šį kartą dviem paroms uždaryta į areštinę, nes yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo dokumentų klastojimo.

Uždaryta dviem paroms

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai penktadienį buvo paskelbę Simonos G. paiešką, nes dvidešimt dvejų metų moteris  iš namų išėjo dar liepos 31-ąją ir dingo be žinios.
Jos paieškai buvo pasitelkta ir Viekšnių seniūnija, kuri paskyrė septynis žmones, atidirbančius už pašalpas, dalyvauti paieškose. Paieškos neužtruko, nes buvo gauta žinių, kad moteris atsirado.
Tačiau Simona G. dar kelias dienas vedžiojo už nosies ne tik savo artimuosius, bet policijos pareigūnus, vis žadėdama parvykti namo į Kegrių kaimą. Kol galiausiai pastarieji gavę operatyvios informacijos apie besislapstančią moterį, ją sulaikė ir uždarė į areštinę dviem paroms. Tolimesnį jos likimą spręs teismas, išleisdamas ją į laisvę arba pratęsdamas sulaikymo terminą.

Teks atsakyti

Simona G. į policijos pareigūnų akiratį pakliuvo tada, kai apie jos ir tariamos dukters dingimą pranešė jos sutuoktinis. Tuomet buvo įtarta, kad ji beveik metus apgaudinėjo vyrą, suvaidindama savo nėštumą bei vaiko gimimą. Be to, pasinaudodama, kaip įtariama, netikromis pažymomis, sugebėjo gauti pinigines išmokas, kurios pagal įstatymus priklauso tėvams po vaiko gimimo. Todėl pirmasis pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Simonos G. ir jos tariamos dukters buvimo vietos nustatymo pareigūnų buvo perkvalifikuotas į tyrimą dėl dokumentų klastojimo.
Jei šie įtarimai pasitvirtins, moteris ne tik privalės viską grąžinti, bet ir atsidurs teisiamųjų suole.

7 Atsakymai į “Nėštumą suvaidinusi moteris atsidūrė areštinėje”

 1. voveraitė parašė:

  Ne taip ir kvaila jei sugebejo net valstybe apgaut

 2. :) parašė:

  ji ne tik serijalu prisiziurejusi , bet ir savo draugus itraukusi, bei artimuosius… jai nerupi nei jios gyvenimas, nei kitu., kaip tai gali paveikti jai zmogus kazka vartoja , tai jau yra priklausomybe arba liga… cia kito paaiskinimo nera… ji visus itikino su tuo pilvu.. visis, visi tikejiom… bet juk tas melas turejio baiktis kaip tai nepagalvojio , gal koki vaika zadejio pagrobti, kad toliau savo aferomis uzsiimti… jai sedeti maza , o ir policija i tai nereguoja visisskai , esu pasipiktinus kaip zmogus paeiskomas , kad skriti kardomaja, jie pasako mes jau apsiklauseme… pikta gali taip dar ne vienas nukenteti nuo jios :(

 3. xxxx parašė:

  Serialu prisiziurejo,ir patys pradejo juo daryti..na taip serialu karta!
  Viena apgaudinejo,kitas naivus iki asarus tikejo,9menesiai ne viena diena,ir pilvukas turi augti,jie ka miegojo atskirai?gyveno atskirai?ar jis isvykes buvo? Nesilanke pas gydytojus?
  Cia kaip anekdote…mums gime juodaodis sunus,..nes kaip mes mylejomes pro duru plysi juodaodis paziurejo,…taip suneli kaip mes tave darem pro duru plysi ziurejo asilas…

 4. kažin parašė:

  kaip ji tas pažymas padirbo? Juk tik gydymo įstaiga jas išduoda. Nemanau, kad gydytojai prisidėjo.

 5. X parašė:

  Na, nesuprantu, kaip moteris gali nešiotis užsikišusi pagalvę ir normalus sutuoktinis to nesuprašti. Na, nebent jis 9 mėnesius buvo užsienyje…

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Keista istorija, kazko cia nepasako iki galo. Kaip tu gali suklastot nestuma, juk gyditojai padaro visus reikalingus tyrimus, juk jie nekvaili, tai ir gyditojai i sia afera itraukti?

 7. Idomus reikalas parašė:

  Kas cia per merga… tokias nesamones krecia… ne vaikas jau,o poelgiai kaip sakoma,kaip protingo durniaus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto