Netvarka prie konteinerių – problema be sprendimo?

„Santarvės“ skaitytojos nuotr.

Kaimuose atokiau nuo gyvenamųjų namų stovinčių buitinių atliekų konteinerių aplinka neretai primena sąvartyną.
Redakcijai laišką parašiusi Spurganų kaimo gyventoja atliekų tvarkymą rajone kuruojančiam specialistui adresavo ne vieną klausimą.

Prie konteinerių užveistas sąvartynas

Spurganiškė rašė, jog naudojasi prie kelio Tirkšliai–Anulynai esančiais konteineriais.
„Pastaruoju metu nebeįmanoma jais normaliai naudotis, nes gyventojai, net ne vietiniai, veža ten statybines ir kitas ne buitines atliekas“, – situaciją apibūdino moteris.
Prie laiško ji „prisegė“ ir porą iškalbingų nuotraukų. Buitinių atliekų konteineriai perpildyti, o aplink juos – baldų likučiai, čiužiniai, maišai ir maišeliai su neaiškiu turiniu.
Skaitytoja klausė, kaip reikia elgtis susiklosčiusioje situacijoje, domėjosi, ką gali padaryti Spurganų kaimo gyventojai, kad žmonės nevežtų prie konteinerių nebenaudojamų baldų, buitinės technikos, statybinių atliekų, ir ką šiuo atveju gali padaryti valdžios atstovai.

Vieni ieško išeičių, kiti teršia

Tokią netvarką, mini sąvartynus aplink buitinių atliekų konteinerius, galima pamatyti anaiptol ne viename kaime. Prie buitinių atliekų konteinerių suversta buitinė technika, statybinis laužas, žaliosios atliekos – dažnas reiškinys ir mieste.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Netvarka prie konteinerių – problema be sprendimo?”

 1. Vežėjams ir merui per kelnes parašė:

  Pilni konteineriai buteliu, popierių ir šiukšlių. Kas tokį grafiką sudarė? po 2 šiukšliadėžes ant 8 daugiabučiu ir tik kartą į savaite išvežti? Kur pinigus dedate ponai. Kur bepasisuksi ten netvarka, o pinigus visi mėgsta.

 2. ??? parašė:

  Kodėl bausti ar didinti baudas? Žmonės įvairias atliekas meta ne kur pamiškėje, kelkraštyje, o gražiai sudeda prie konteinerių. Reiktų seniūnijoms laiku išvežti šiukšles ir problemos nebūtų.

 3. Spurganiškė parašė:

  Tai va būtent, kad tuos baldus, statybines atliekas, nugaišusias vištas ir veža ne vietiniai, o piliečiai iš Užlieknės, Balėnų.

 4. zosė parašė:

  kas meta baldus, šaldytuvus prie konteinerių, tai jūs ir metat rašeivos, baldai ne šiukšlės, patys ir išsiveškit, kodėl tylit kai jūsų kaimynai meta šakas, baldus ir kitus stambiagabaritinius prie konteinerių, mes visi už jumis turim mokėti, baikit čia destrukciją skleisti, baudų reikia didelių ir viskas

 5. Skaitytoja parašė:

  Gėda atsivežti svečią. Aplink konteinerius kalnai stambių šiukšlių. Mokam už šiukšlių išvežimą, bet sąvartynų viduryje miesto nemažėja.

 6. Eh parašė:

  Ką čia kaimuose tik, prie daugiabučių užveisti sąvartynai prie konteinerių, seni baldai, pernykštė žolė, seni tualetai visa tai prie namų, jau nieks nenori mums gelbėt, o kaimuose prisisaukt pagalbos manau beviltiška

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto