Neužmirškite persukti laikrodžio rodyklių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 4 val., šalyje įvedamas žiemos laikas. Laikrodžių rodykles reikia pasukti viena valanda atgal.
Prieš dvejus metus daugelis patikėjo, kad šiemet laikrodžius suksime paskutinį kartą. Buvo tariamasi, kad Europos Sąjungos šalys, kurios pasilieka prie vasaros laiko, paskutinį kartą laikrodžius persuks 2021 m. kovo mėnesio paskutinį sekmadienį, o prie žiemos – spaliui baigiantis.
Deja, laiko sukiojimas dar tęsis. Kaip BNS agentūrai teigė susisiekimo ministro patarėja Gabrielė Vasiliauskaitė, dėl laiko keitimo atšaukimo nėra sutarusios visos ES šalys narės.
Pasak jos, Lietuva buvo viena iš šalių, kurios įvykdė parengiamuosius darbus – konsultacijas su visuomene, verslu.
„Apmaudu, kad ES po kelerius metus trukusių diskusijų negali pasiekti vieningo susitarimo dėl sezoninio laiko keitimo. Lietuva suinteresuota greitai ir koordinuotai išspręsti šią problemą, nes Europos piliečiai ir toliau du kartus per metus kenčia nuo režimo, kuris nėra nei tinkamas šiuolaikiniam gyvenimo būdui, nei žmonių palaikomas“, – ministro atstovę cituoja BNS.

2 Atsakymai į “Neužmirškite persukti laikrodžio rodyklių”

  1. Nagi nagi parašė:

    Pažiūrėsim, kaip rodykles suks elektroninių laikrodžių savininkai… cha.

    1. Anonimas parašė:

      Nagi nagi, taip ir pasukom, kaip ir anksčiau kad sukdavome. O jei rimtai – telefonai patys persistato laiką, jeigu to dar nežinojeoje. O el. laikrodžiuose ilaiką rgi galima perstatyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video