„Niuansas“ iš Talino parvežė pergalę

Pergalę parsivežė kolektyvo paauglių grupė. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

[nggallery id=19 template=caption]Modernaus šokio kolektyvo „Niuansas“ paauglių grupė tapo V tarptautinio Baltijos šalių vaikų kūrybos festivalio „Adventas“ laureate.
Pergalę iš Talino parsivežusi paauglių šokių grupė džiaugėsi susiradusi naujų draugų.

Kolektyvo vadovė Jelena Legenzovienė „Santarvei“ pasakojo, kad festivalyje „Adventas“ dalyvavo dvylika šokėjų kolektyvų iš Latvijos, Estijos ir Rusijos, Sankt Peterburgo miesto.
Su mažeikiškiais kartu vyko ir atlikėjai iš Šilutės. Lietuvos kolektyvai festivalyje dalyvavo pirmą kartą.
Festivalio dalyviai pagal amžiaus grupes buvo suskirstyti į tris kategorijas. Vidurinėje, 11–14 metų amžiaus, kategorijoje dalyvavę „Niuanso“ šokėjai šoko tris šokius: du šou ir vieną liaudies šokį.
Komisija, kurią sudarė atstovai iš Estijos, Rusijos ir Bulgarijos, mažeikiškiams skyrė pirmąją vietą.
„Savo darbu ir rezultatu esame labai patenkinti. Festivalis naudingas buvo ir tuo, kad susiradome daug naujų draugų. Jie labai susidomėjo mūsų rengiamu tarptautiniu šokių festivaliu „Šėlsmas“ ir žadėjo būtinai į jį atvykti“, – džiaugėsi šokėjų vadovė J. Legenzovienė.
Prieš pasirodymą mažeikiškiai šokėjai susipažino su vakariniu Talinu, kitą dieną jiems surengta apžvalginė ekskursija po šventėms išpuoštą Estijos sostinę. Prieš kelionę į namus šokėjai apsilankė zoologijos sode.

 

One Reply to “„Niuansas“ iš Talino parvežė pergalę”

  1. Dainius Is Niuanso parašė:

    Nu ka sveikinu,bendramoksliai:DDD
    va laikrastyje ir mes:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto