„Niuansas“ mažeikiškius sukvietė į 18-ąjį gimtadienį

Modernaus šokio ansamblio „Niuansas“ veikloje dalyvauja įvairaus amžiaus jaunimas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=98 template=caption]Ketvirtadienio vakarą Mažeikių kultūros centro salė griaudėjo nuo aplodismentų: čia į savo 18-ąjį gimtadienį mažeikiškius sukvietė Choreografijos mokyklos modernaus šokio ansamblis „Niuansas“.
Žiūrovai išvydo visų kolektyvo amžiaus grupių šokėjų geriausius senus ir naujus šokius.

Sveikino buvusieji šokėjai

Pusantros valandos trukusioje programoje pasirodė patys „Niuanso“ šokėjai bei kolektyvą ir jos vadovę Jeleną Legenzovienę sveikinę svečiai. Iš viso tą vakarą scenoje karaliavo apie 150 šokėjų.
Tik gražiais žodžiais ir prisiminimais apie „Niuansą“ dalijosi buvę šio kolektyvo nariai: Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos šokių kolektyvo „Tornero“ vadovė Edita Gaižauskienė, iš Vilniaus atvykusi šokio studijos „D.I.&V.A“ vadovė Vaiva Nepaitė, Klaipėdos Povilo Fokino šokių teatro bei buvęs Klaipėdos muzikinio teatro šokėjas, projekto „Tu gali šokti“ dalyvis Tomas Legenzovas. Sveikindami „Niuansą“ jie šoko patys arba dovanojo savų kolektyvų pasirodymus.
Gėlėmis padėkota vyriausiems „Niuanso“ šokėjams, šiemet ansamblį paliksiantiems abiturientams.
Finalinėje koncerto scenoje pasirodė apie 120 dabartinio „Niuanso“ narių. Juos sveikino rajono Savivaldybės atstovai, kitų kolektyvų vadovai, kolegos, draugai.
Kolektyvo vadovė J. Legenzovienė padėkojo visiems juos sveikinusiems bei savojo kolektyvo šokėjams.

Garsus ne tik Lietuvoje

J. Legenzovienė „Santarvei“ išdavė, kad aštuoniolika metų „Niuansui“ sukako jau pernai, bet jie skaičiuoja ne kalendorinius, o mokslo metus, tad švęsdami nė kiek nevėlavo.
Per šį laikotarpį kolektyvas yra parengęs daug koncertinių programų, mažeikiškiai garsūs ansamblio rengiamais festivaliais. J. Legenzovienė pridūrė, kad tai – ir puikios kolektyvo vadovės pagalbininkės koncertmeisterės Danutės Adomaitienės nuopelnas.
J. Legenzovienė džiaugėsi „Niuanso“ organizuojamu tarptautiniu šokių festivaliu „Šėlsmas“, pasirodymais Lietuvos miestuose bei užsienyje: jiems plojo Čekijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Slovakijos, Vokietijos, Ukrainos ir Šveicarijos žiūrovai.
Ansamblis ne kartą yra pripažintas profesionaliu kolektyvu ir daugiau nei 20 kartų tapo šalies bei tarptautinių konkursų diplomatu, laureatu.
Praėjusiais metais kolektyvo paauglių grupė tapo Taline vykusio penktojo tarptautinio Baltijos šalių vaikų kūrybos festivalio „Adventas“ laureate.
Puikiai kolektyvas pasirodė Klaipėdoje vykusiame šokių festivalyje „Naujasis Arabeskas 2011“, o Robertas Paulauskas pripažintas geriausiu šokėju moksleivių kategorijoje.

3 Atsakymai į “„Niuansas“ mažeikiškius sukvietė į 18-ąjį gimtadienį”

  1. Egle parašė:

    Tik geriausi prisiminimai sitame kolektyve! :)

  2. sveikinu parašė:

    smagu, kad Mažeikiai turi du šaunius kolektyvus, garsinančius mūsų miestą ir Lietuvą: tai „Niuansas“ ir jų vadovės Jelena bei Jolanta, laimingoji močiutė. Sėkmės, sveikatos, kūrybingumo jums visiems. Puikus koncertas buvo, širdis atsigavo. Ačiū

  3. Erika parašė:

    Nuoširdziausi sveikinimai Niuansui! Geriausi prisiminimai kokie tik gali būti! Šokit nesustokit!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto