NKL sezonas nenuvylė nei „Erelių“ rėmėjų, nei sirgalių

Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos čempionatui, paaiškėjo, kokias vietas pasidalijo 14 komandų, paskelbti jo laureatai. Tarp jų – ir mūsų rajono krepšinio mėgėjams gerai žinomi sportininkai.
„Erelių“ pasirodymas čempionate vertinamas teigiamai, kovas komanda tęs ir kitą sezoną.

Nacionalinės krepšinio lygos čempione tapo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda, vicečempionų titulą iškovojo Kauno „Žalgiris-2“, bronzą pelnė Šakių „Vyčio“ krepšininkai.
Mažeikių „Ereliai“ reguliariajame čempionate tarp 14 komandų užėmė vienuoliktą vietą, aštuntfinalio serijoje rezultatu 3:1 įveikė šeštą vietą užėmusį Vilniaus „Perlą“ ir tik ketvirtfinalyje 1:3 nusileido Klaipėdos komandai.
„Sezono metu pakeitėme didelę dalį komandos žaidėjų, trenerį. Nužygiavome iki ketvirtfinalio, pralaimėjome tik čempionams, pasidalijome 5–8 vietas. Manau, pagal galimybes rezultatas buvo geras, sezonu likome patenkinti tiek mes, tiek sirgaliai. Rėmėjai pasirodymu taip pat liko patenkinti, tad dirbsime toliau ir kitą sezoną – vėl kviesime sirgalius palaikyti mūsų rajono komandą“, – „Santarvei“ sakė klubo vykdantysis direktorius Giedrius Petrulevičius.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “NKL sezonas nenuvylė nei „Erelių“ rėmėjų, nei sirgalių”

1. basketball parašė:

Trubas, kad labai ir nesigiria. Rezultatu aptarimas ir tiek. As dziaugiuosi kad is viso kazkas vyksta. Kita sezona nebambekite, o griebkite sirgaliu atributika ir palaikykite komanda! https://www.citysouvenirs.lt/krepsinio-atributika

2. Bronius parašė:

Toks jausmas,kad si straipsni parase pats Petrulevicius

3. Tragedija parašė:

Nei krepsinio ,nei futbolo,Vienas veikejas is savivaldybes yra pasakes ,,kol as busiu,tol Mazeikiuose sporto nebus. Nieko nera jis jau 20 metu yra.

4. Trubas parašė:

Užduotis “Ereliams“ buvo patekti į finalinį ketvertą. Nepateko. Užduotis nerealizuota. Tai ko čia girtis?