Nugalėjo didžiųjų miestų bendraamžius

Abi FK „Atmosfera“ komandos su treneriu po turnyro Kėdainiuose: (pirmoje eilėje tupi iš kairės) Trojus Lukošius, Andrius Borusas, vartininkas Titas Pačerinskas, Tajus Lukošius, Nedas Garbaliauskas, Arnas Andrijauskas, Tadas Čiginskas, Daniel Navarič, Aleksandras Šverba; (stovi iš kairės) Gediminas Kačinskas, Kevinas Bučius, Benas Jucys, Orestas Girta, Mangirdas Stasys, Tautvydas Purkėnas, Rokas Juodpusis, Aidenas Nawachwu, Benas Omalley, Jokūbas Gelžinis ir Karolis Kontutis. Nuotrauka iš komandos archyvo

Dar vieną pirmosios vietos taurę turnyre Kėdainiuose iškovojo septynmečiai futbolo klubo „Atmosfera“ auklėtiniai.

Praleisti tik trys įvarčiai

Į turnyrą Kėdainiuose susirinko dešimt septynmečių futbolininkų komandų, tarp kurių varžėsi ir dvi FK „Atmosfera“ ekipos, treniruojamos Antano Bulošo. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius ir tik pogrupių nugalėtojai pelnė teisę kovoti dėl turnyro nugalėtojo vardo.
Rezultatai rodo, kad mažeikiškių pirmoji komanda buvo visa galva pranašesnė už savo varžovus – pogrupyje rezultatu 5:2 nugalėtas Kauno „Spyris“, 5:1 – Vilniaus „Žalgiris“, 6:0 – Marijampolės „Sūduva“ ir 3:0 įveiktas Kauno „Ąžuolas“. Finale mažeikiškių atakoms nieko negalėjo priešpastatyti ir Vilniaus „Žaibas“ – mūsų komanda nugalėjo rezultatu 4:0 ir išsivežė turnyro nugalėtojo taurę.
Į Mažeikius parkeliavo ir du organizatorių įsteigti individualūs prizai: geriausiu turnyro puolėju pripažintas Arnas Andrijauskas, absoliučiai geriausiu turnyro žaidėju tapo Nedas Garbaliauskas.

Lemia didelė konkurencija

„Šios komandos vaikus surinkau ir pradėjau treniruoti nuo pirmos dienos, plušame jau antrus metus. Per metus net aštuoniuose turnyruose iškovojome pirmąsias vietas. Manau, kad tai lemia du dalykai: grupėje yra 28 vaikai, konkurencija didelė, tenka į varžybas vežtis net dvi ekipas, antra vertus, susirinko darbo nebijantys vaikai, kurie nori kažką pasiekti“, – taip savo auklėtinius apibūdino treneris A. Bulošas.
Tokio amžiaus vaikams jokių oficialių pirmenybių dar nevyksta, tad ateities kovoms jie ruošiasi tokiuose turnyruose. Vieną iš jų organizuoja patys mažeikiškiai – lapkričio 29-ąją vyks turnyras Mažeikiuose, kur, be dviejų mūsų ekipų, rungtyniaus futbolininkai iš Kauno, Tauragės, Palangos ir metais vyresni Telšių atstovai.

2 Atsakymai į “Nugalėjo didžiųjų miestų bendraamžius”