Nugalėtojų taurė atiteko mažeikiškiams  

Dvylikamečiai futbolininkai džiaugėsi iškovota taure. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Savaitgalį Mažeikių centriniame stadione virė futbolo varžybos: čia vyko dvylikos–trylikos metų futbolininkų aštuonių komandų turnyras „Tomega Cup“. Jame, be dviejų ekipų iš mūsų miesto, varžėsi svečiai iš Pasvalio, Klaipėdos, Telšių, Kretingos, Palangos ir Gargždų.

Sėkmė turnyre, kuriame buvo žaidžiama aštuoni prieš aštuonis, o rungtynės truko 25 minutes, lydėjo „FK Atmosferos“ 2010 metų gimimo futbolininkų komandą, kurios treneris Antanas Bulošas. Jaunieji mažeikiškiai pogrupyje, nusileidę tik Gargždų „Bangai“ (rezultatas 1:3), užėmė antrąją vietą ir turnyro pusfinalyje susikovė su pirmąją vietą kitame pogrupyje užėmusia Pasvalio SC. Normalus rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, baudinius taikliau smūgiavo mažeikiškiai, kurie ir pateko į finalą. Čia jie rezultatu 3:0 atsirevanšavo gargždiškiams ir iškovojo nugalėtojų taurę. Mūsų komandos geriausiu žaidėju buvo pripažintas Titas Pučiakas.

„Šis turnyras dvylikamečiams buvo kaip atsisveikinimas su vaikų futbolu: nuo rugpjūčio jie rungtyniaus Lietuvos jaunučių futbolo lygoje, čia bus rungtyniaujama vienuolika prieš vienuolika (iki tol buvo žaidžiama aštuoni prieš aštuonis), bus žaidžiama su didesniu kamuoliu. Kitaip tariant, jie kaip niekad anksti įžengs į suaugusiųjų futbolą. Itin smagu, kad tokį atsisveikinimą pažymėjome nugalėdami savo mieste vykusiame turnyre“, – sakė komandos treneris.

One Reply to “Nugalėtojų taurė atiteko mažeikiškiams  ”

  1. Anonimas parašė:

    Aš esu Titas Pučekas, o ne Pučiakas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto