Nugalėtojų taurė sugrįžo į Mažeikius

Finalo rungtynėse tarp mažeikiškių (salotinė ir juoda apranga) ir „Benefiso“ kova vyko nuo pirmos iki paskutinės minutės. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Po daugiau kaip mėnesio kovų paaiškėjo rajono aštuoni prieš aštuonis futbolo čempionato nugalėtojai. Jais tapo mūsų rajono „Mažeikių United“ komandos futbolininkai, po dvejų metų pertraukos sugrąžinę taurę į Mažeikius.

});

Lemiamose dvikovose – intriga

Praėjusį savaitgalį ant Tirkšlių pušyno stadiono vejos pirmos išbėgo ekipos, kurios kovojo dėl bronzos apdovanojimų – tik praėjusiame sezone į turnyrą įsiliejusi „Venta“, kurioje rungtyniauja šio miestelio sporto entuziastai ir grupė mažeikiškių, bei dvejų pastarųjų metų turnyro nugalėtoja Telšių „Spartans“ komanda.
Po itin atkaklios kovos telšiškiai šį sezoną liko be apdovanojimų – pergalę rezultatu 3:2 šventė „Ventos“ futbolininkai. Rajono vicemerė Živilė Undraitienė šiai komandai įteikė trečios vietos taurę, medalius, o Darijui Pociui – rezultatyviausio turnyro žaidėjo prizą.