Nukentėjo nuo sukčiaus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Rajone dažni sukčiavimo atvejai, kai gyventojai negauna pirkto daikto ir pinigai jiems nėra grąžinami.

Internetiniame portale, kuriame yra įvairaus pobūdžio skelbimų, mažeikiškė rado pranešimą apie parduodamą mobilųjį telefoną „Apple iPhone 5s“. Susisiekusi su telefono pardavėju, mažeikiškė su juo susitarė, kad už minėtą pirkinį į nurodytą sąskaitą perves 210 eurų. Kaip ir kitiems nuo sukčių nukentėjusiems gyventojams, mažeikiškei iki šios dienos telefonas nėra atsiųstas ir pinigai nėra grąžinti. Be to, telefono numeris, kuriuo buvo deramasi, jau yra išjungtas.
Dėl panašaus pobūdžio sukčiavimo ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas ir lapkričio vienuoliktąją – už telefoną mažeikiškis pervedė 360 eurų ir liko be nieko.
Pasak kriminalistų, išeitis visiems norintiems įsigyti daiktą ir nepatirti nuostolių – sutarti, kad registruotas siuntinys su pirkiniu būtų atsiųstas paštu arba pasinaudojant kurjerių tarnyba. Tik jį gavus, būtų atsiskaitoma su pardavėju. Nors ir tektų brangiau sumokėti, bet būtų mažiau nuostolių ir daugiau garantijų, kad norimas daiktas bus gautas.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl sukčiavimo, už tai gresia nuo viešųjų darbų iki laisvės atėmimo iki dviejų metų.

One Reply to “Nukentėjo nuo sukčiaus”

  1. apas parašė:

    Tokių sukčių visas parduotuves uždaryti 5 metams ir laukti kol jie atsiskaitys 10 procentų didesne suma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto