Nukentėjusiems nuo gaisro reivytiškiams reikalinga parama

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Po ketvirtadienio rytą Reivyčiuose kilusio gaisro ugnis nusiaubė gyvenamąjį namą, jame buvusius daiktus, baldus. Gyventojų prašoma padėti nukentėjusiai šeimai.

Suteiks konteinerį

Padėti šeimai suskubo Mažeikių rajono savivaldybė, Reivyčių seniūnija ir Reivyčių „Ašvos“ bendruomenė.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo ir priežiūros skyrius pasiūlė šeimai kitas patalpas laikinam apgyvendinimui, tačiau žmonės jų atsisakė. Jie ketina gyventi per gaisrą likusiuose dviejuose kambariukuose.

Socialinės paramos skyriuje suteikta konsultacija dėl paramos nukentėjusiesiems.

„Ypatingos pagalbos ir lėšų nuo gaisro nukentėjusiems seniūnija suteikti galimybės neturi. Kai šeima gaus pažymą iš Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, tada atvešime konteinerį šiukšlėms ir nuodėguliams krauti, tai bus daroma pirmiausia. Po to jau viskas spręsis atliekant kitus darbus, padėsime kuo galėsime“, – patikino Reivyčių seniūnas Stanislovas Putelis.

Rinks paramą

Pasak Reivyčių „Ašvos“ bendruomenės pirmininkės Janinos Mikutienės, su tokia didele nelaime susiduriama bene pirmą kartą. Anksčiau šioje gyvenvietėje yra kilęs gaisras ūkiniame pastate, tačiau jis buvo laiku pastebėtas ir dabar šis pastatas jau sutvarkytas.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

„Žmonėms pagalba būtina – vyras, anksčiau dirbęs veterinarijos tarnyboje, šiuo metu pensininkas, žmona dirba maisto gamybos įmonėje. Pirmas uždavinys yra išvalyti patalpas nuo nuodėgulių, todėl laukiame didžiojo konteinerio, tada ir kitų bendruomenių prašysime suorganizuoti pagalbą šiukšlėms valyti, gal pavyks surengti talką. Nedėkinga tai, kad „Ašvos“ bendruomenė yra jaunų žmonių bendruomenė, didžioji dalis jos dirba arba yra verslininkai, tačiau kuo galės, tuo padės“, – įsitikinusi pirmininkė, pridūrusi, kad nukentėjusiesiems nuo gaisro bus padedama ir daiktais, ir finansiškai – kas kaip gali.

Finansinei paramai teikti jau atidaryta sąskaita, norintys padėti padegėliams tai galima padaryti pinigus pervesdami į sąskaitą: LT897300010085221296, Ona Vydmantienė, parama nuo gaisro.

Degė gyvenamasis namas

„Santarvė“ jau rašė, kad gaisras Reivyčiuose kilo ketvirtadienį. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas apie gaisrą informavo trumpai: „Gaisras kilo Reivyčiuose, Žvejų gatvėje, dvylika minučių po šeštos ryto, likviduotas septintą valandą ryto. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namas, mūrinis, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu apdegė namo kambariai, aprūko sienos, nuardyta dalis stogo dangos, sudegė name buvę namų apyvokos daiktai. Gyvenamajame name dūmų detektoriaus nebuvo.“

Kaip informavo Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, pirminė gaisro priežastis – neatsargus žmogaus elgesys, ruošiama pažyma dėl kilusio gaisro.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto