Nuo chuliganų galima nukentėti ne tik tamsiame kieme, bet ir… lovoje

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl chuliganiškų veiksmų, vienam nukentėjusiajam diagnozuotas nesunkus sveikatos sutrikdymas.

Išmušė dantis

Šeštadienį vyriškis išsiruošė į svečius. Jis nutarė aplankyti sugyventinę, įsikūrusią buvusiame Sodų gatvės bendrabutyje.
Pasak nukentėjusiojo, apie trečią valandą po pietų į kambarį, kur jis gulėjo lovoje, įėjo iš matymo pažįstamas vyras ir jį sumušė. Muštynių metu svečiui buvo išmušti du dantys.
Kriminalinės policijos pareigūnai tiria visas įvykio aplinkybes, ikiteisminį tyrimą jie pradėjo dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Nustačius užpuoliko asmenybę, jam už tai gresia laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tokio pobūdžio nusikaltimai, kai nesunkiai sutrikdoma nukentėjusiojo sveikata, mūsų rajone ne reti – per šiuos metus jų užregistruota 42.

Mušeikas sulaikė policija

Sekmadienį apie pusę dviejų nakties muštynės, kurių detalių policija nekomentuoja, kilo prie Ventos gatvės 39-ojo namo laiptinės. Pirminiais duomenimis, keturi vaikinai viešoje vietoje sumušė 48-erių ir 45-erių metų mažeikiškius bei penkiolikmetę merginą.
Įvykis sukėlė namo gyventojus ant kojų, buvo iškviestas policijos ekipažas. Pareigūnai sulaikė du mušeikas – teisėtvarkai žinomus šešiolikmetį bei penkeriais metais vyresnį vaikiną. Kiti du chuliganai iš įvykio vietos spėjo pabėgti ir pasislėpti.
Sulaikytieji pareigūnų uždaryti į policijos areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto