Nuo namo stogo nepilnametę nulaipino ugniagesiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį apie 18 val. Sodų gatvės daugiabučio namo gyventojai pamatė priešais stovinčiame name ant stogo užlipusią nepilnametę mergaitę. Pirmieji atvykę ugniagesiai neilgai trukus įkalbino ją nusileisti.

Įkalbino nusileisti

Į įvykio vietą pirmieji atvyko Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai. Užlipę ant Sodų g. 22-ojo namo stogo ugniagesiai gelbėtojai pasikalbėjo su nepilnamete ir ji kartu su vienu iš pareigūnų sutiko nusileisti.
1998 metų gimimo mažeikiškę gelbėtojai perdavė atvykusiems medikams.
Kai į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, mergaitei pavojus nebegrėsė.

Atvyko operatyviai

„Santarvei“ nuvykus į įvykio vietą aplinkinių namų gyventojų nuomonės apie tai, kas nutiko, išsiskyrė. Vieni tvirtino matę jaunutę mergaitę, kuri vaikščiojo ant stogo ir buvo pasiryžusi mirti dėl nelaimingos meilės, kitų neoficialių šaltinių žiniomis, keturiolikmetė ant daugiabučio namo stogo atsidūrė po konflikto su savo draugėmis.
Kai kurie įvykį stebėję žmonės tvirtino, kad savo gyvybe ant daugiabučio namo stogo rizikavo net keletas vaikų.
Žmonės pasakojo, jog atvykusių specialiųjų tarnybų – policijos, greitosios medicinos pagalbos ir ugniagesių darbuotojai, patys užlipę ant stogo, merginą neilgai trukus įkalbėjo nusileisti.
Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro direktorė Virga Domeikienė „Santarvei“ patvirtino, kad ketvirtadienio vakarą centro darbuotojai vyko į Sodų gatvę, kur buvo paimta ir į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių pristatyta mergina. Direktorė dėl etinių priežasčių komentuoti įvykio aplinkybes atsisakė.

2 Atsakymai į “Nuo namo stogo nepilnametę nulaipino ugniagesiai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    dar viena liudininku versija: mergaite susispyko su draugemis ir slepesi nuo ju ant stogo, nes drauges norejo ja sumusti….

  2. Komentatorius parašė:

    Kaip romantiška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto