Nuo gaisro nukentėję šerkšnėniškiai tikisi grįžti į namus

Mažeikių rajono savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį kilęs gaisras be pastogės paliko Šerkšnėnų kaime įsikūrusią šeimą. Dabar visi glaudžiasi pas giminaičius mieste.
Šerkšnėniškiai pasiryžę atstatyti namo stogą ir grįžti į sodybą, tačiau jiems praverstų ir bendruomenės pagalba.

Gaisras kilo praėjus kelioms minutėms po vidurnakčio, kai ugnis įsisuko į Sedos gatvėje, prie pat kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė, esančios sodybos stogą.
Sodybos šeimininkas Rimantas Gineitis pasakojo, kad tuo metu namuose buvo visa šeima – jis, žmona, du vaikai – penkiolikos ir šešiolikos metų.
„Gaisrą pirmieji pamatė vaikai – jiems pasirodė, kad kažkas šaudo fejerverkus, vėliau jie suprato, kad tai nuo stogo kylančios ugnies žiežirbos. Mes su žmona buvome kitame namo gale ir nieko nejutome, kol jie neatbėgo ir nepranešė, kad degame“, – baisias savaitgalio akimirkas prisiminė R. Gineitis.
Ugnis sunaikino pastato stogą, vandeniu buvo sulieti kambariai, daiktai, namas šiuo metu tapo negyvenamas, tad Gineičiams teko glaustis pas giminaičius, gyvenančius Mažeikiuose.

Nelaimėje atsidūrusiems žmonėms neliko abejingi Mažeikių rajono savivaldybės, jos administracijos, seniūnijos vadovai. Jie apsilankė nelaimės vietoje, aptarė, kokią pagalbą galima suteikti nukentėjusiems nuo gaisro žmonėms.
Gineičiai planuoja atstatyti namo stogą, tad jiems labiausiai reikia lėšų šiems darbams.
„Paaiškinome, kur tokiu atveju reikia kreiptis, kokius pateikti dokumentus, kad būtų galima kuo greičiau gauti socialinę paramą iš rajono biudžeto. Tikimės ir bendruomenės pagalbos – apie renkamas aukas paskelbėme seniūnijoje, tikimės skelbimus iškabinti ir kitose vietose“, – pasakojo Šerkšnėnų seniūnė Alina Čekienė.
Ji teigė, kad nuo gaisro nukentėjusi šeima – tvarkinga, darbšti, problemų dėl jos niekada nebuvę.
Žmonės, norintys padėti nuo gaisro nukentėjusiai Gineičių šeimai, gali kreiptis į Šerkšnėnų seniūniją tel. (8 443) 42 425.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto