Nuo gaisro nukentėjusi kapėniškių šeima prašo pagalbos

Ugnis per valandą sunaikino šeimos su keturiais mažamečiais vaikais namus.
Nuotrauka iš šeimos archyvo

Po šeštadienio rytą Kapėnuose kilusio gaisro šeima su keturiais mažamečiais vaikais liko be namų ir daiktų – ugnis sunaikino visą jų užgyventą turtą.
Nukentėjusieji nuo gaisro prašo pagalbos – jiems padėtų bet kokia parama
.

Ugnis plito akimirksniu

Į mūrinį vieno aukšto gyvenamąjį namą Kapėnuose, Bugenio gatvėje, ugnis įsisuko šeštadienį, tuoj po devintos valandos ryto. Kaip įtariama, gaisras kilo mansardoje, kai jis buvo pastebėtas, nukentėjusiųjų teigimu, ugnis po kambarius plito žaibiškai.
Trims ugniagesių gelbėtojų ekipažams ugnies plitimą pavyko sutramdyti per pusvalandį, darbus jie galutinai baigė tik po vidurdienio.
Kaip informuoja ugniagesiai gelbėtojai, iš namo praktiškai liko tik sienos.
Gaisro priežastys šiuo metu tiriamos.

Prašo pagalbos

Nuotrauka iš šeimos archyvo

Nukentėjusi nuo gaisro kapėniškė Laima Pranauskė pasakojo: „Namas sudegė per mažiau nei valandą – tiek laiko truko prarasti viską, ką kūrėme dalį savo gyvenimo. Laimė, kad visi spėjo išbėgti laukan, tačiau tuščiomis rankomis: visi daiktai, drabužiai sudegė. Laikinai apsistojome pas tėvus, kol kiek atsistosime ant kojų. Du vaikai (Emilis ir Fausta) eina į darželį, Arminas, kuriam dešimt metų, lanko mokyklą, o mažąjį Neitą, kuriam nėra net metukų, prižiūrime mes. Vaikus reikia išleisti į darželį, į mokyklą, reikalingi drabužiai, batai. Todėl prašome Jūsų pagalbos, kas galite, padėkite.“
Pasak moters, žmonės jau parūpino kažkiek drabužėlių, tie patys geri žmonės jau atvežė šaldytuvą, skalbimo mašiną, bet buitinės technikos dar reikia, būtina ir mikrobangų krosnelė. Šeimai reikalinga ir bet kokia finansinė parama naujai pradžiai.
Nukentėjusios šeimos sąskaitos numeris – SEB
LT277044060008051970
LAIMA PRANAUSKĖ
Paskirtis: Parama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto