Rajono švietimo įstaigose prasidėjo įprastas darbas

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

[nggallery id=“992″] Į naujų mokslo metų pradžios šventę vienos rajono mokyklos mokinius, jų tėvelius pakvietė šeštadienį, kitos – pirmadienį. Nuo rytdienos visose prasidės įprastas darbas, kuris, Švietimo skyriaus vadovo Apolinaro Stonkaus teigimu, – ne be iššūkių.

Mokyklų bendruomenių sprendimu, 9-ių ugdymo įstaigų mokiniai Mokslo ir žinių dieną paminėjo šeštadienį, 15-os – mokslo metus pradėjo šiandien, rugsėjo 3-iąją.
Po vasaros atostogų sugrįžtančių mokinių mūsų rajone laukia 24 bendrojo lavinimo mokyklos, 13 ikimokyklinio ugdymo ir 7 neformaliojo ugdymo įstaigos.
2017–2018 mokslo metais Mažeikių rajono švietimo įstaigoms teko 25 mln. 711 tūkst. eurų biudžetas, 2018–2019 mokslo metais jis bus 26 mln. 532 tūkst. eurų.
„Įstaigų mažėja, bet likusioms išlaikyti finansų reikia daugiau. Todėl, kad viskas brangsta – kyla kainos, kyla minimalus darbo užmokestis, atlyginimai ir, kai viskas susideda, lėšų poreikis didėja. Tai yra dideli pinigai, patikėti švietimui. Turime juos leisti labai atsakingai ir pasakyti sau: kiek lėšų turime, taip šiandien ir galime gyventi“, – švietimo įstaigų direktorių pasitarime kalbėjo skyriaus vedėjas A. Stonkus.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Rajono švietimo įstaigose prasidėjo įprastas darbas”

  1. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

    Jo, o atvarius rusus į Mažeikius, o, gyvenimėlis prasidėjo, ane?

  2. apas parašė:

    Dabar vyksta labai iškilmingos mokslo metų pradžios, ne taip kai aš pradėjau eiti į pirmą klasę, išvarius vokiečius iš Mažeikų 1944 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto