Nuo sausio 2-osios litus į eurus gyventojai gali išsikeisti ne visuose, o 330-yje paštų

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Nuo sausio 2 dienos litus į eurus gyventojai gali išsikeisti ne visuose, o 330-yje paštų. Vienuose iš jų valiutą keis pašto darbuotojai, kituose nustatytomis valandomis dirbs mobiliosios komandos.

Ribota suma

Valiutos keitimo operacijos bus atliekamos tik paštuose.
Pasitikrinti paštų, kuriuose bus keičiami litai į eurus, sąrašą ir valiutos keitimo laiką galima Lietuvos pašto internetinėje svetainėje www.lietuvospaštas.lt arba paskambinus informacijos telefonu 8 700 55 400.
Pasak Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorės Ingos Dundulienės, gyventojai būtinai turėtų įsidėmėti, kad pinigai bus keičiami tik paštuose, o vienos litų keitimo į eurus operacijos metu bus galima išsikeisti iki 3 452,80 lito, arba 1 000 eurų, sumą.

Sausio 2–4 dienomis paštai dirbs ilgiau

„Nei namuose, nei gatvėje litai į eurus nebus keičiami. Jokie pašto ar banko atstovai nesilankys gyventojų namuose, viešose vietose ir nesiūlys išsikeisti valiutą. Litus į naująją valiutą gyventojai galės išsikeisti tik 330-yje paštų, taip pat kai kuriose kredito unijose, komercinių bankų ir Lietuvos banko skyriuose. Valiuta paštuose bus keičiama nemokamai 60 kalendorinių dienų, t. y. iki kovo 1 dienos“, – pabrėžia I. Dundulienė.
Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė taip pat primena, kad bendradarbiaujant su Policijos departamentu litus į eurus keičiančiuose paštuose bus sustiprintas saugumas. Čia nepertraukiamai budės ne mažiau kaip po vieną policijos pareigūną, taip pat bus užtikrintas saugus pinigų vežimas policijos transporto priemonėmis į paštus ir iš jų.
Bendrovė, siekdama visapusiškai pasirengti sklandžiam euro įvedimui ir valiutos keitimui paštuose, pakoregavo paštų darbo laiką. Sausio 2–4 dienomis paštai dirbs ilgiau nei įprasta.

One Reply to “Nuo sausio 2-osios litus į eurus gyventojai gali išsikeisti ne visuose, o 330-yje paštų”

  1. lina parašė:

    cia nepertraukiamai budes ne maziau kaip po viena policijos pareiguna?o kas bebuna -maziau? nulis pareiguno?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto