Nuo vagišių nukentėjo trys automobiliai

Mažeikiškiai turės darbo...

Policijos pareigūnai gyventojus ragino automobilyje įrengti kad ir paprasčiausią signalizaciją – ji atbaidytų nuo vagių. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Valentino dienos išvakarėse nuo ilgapirščių vėl nukentėjo nakčiai mieste, nesaugomose stovėjimo aikštelėse, paliktų automobilių savininkai, kurių kiekvienas patyrė kelių šimtų litų nuostolį.
Kriminalistai neatmeta versijos, kad tą naktį visus nusikaltimus įvykdė tie patys asmenys, tačiau įtariamųjų kol kas nėra nustatyta.

Apvagia nesaugomose aikštelėse

Pirmasis nukentėjusio 21-erių metų mažeikiškio pranešimas apie apvogtą automobilį „Audi 100“ pasiekė antradienio rytą. Pareigūnus jaunuolis informavo, kad apie antrą valandą nakties pastebėjo, jog buvo įsibrautą į jo mašiną, kuri stovėjo Draugystės gatvės septintojo namo kieme. Prasukus vairuotojo durelių spynelę, iš mašinos salono buvo pavogta navigacijos sistema ir automobilinės magnetolos valdymo blokelis.
Po pietų Mažeikių policijos komisariate gauti dar dviejų apvogtų transporto priemonių, kurios nakčiai buvo paliktos nesaugomose aikštelėse J. Tumo-Vaižganto ir Skuodo gatvėse, savininkų pareiškimai. Iš vieno automobilio buvo pavogta magnetola ir kitų salone buvusių daiktų, iš kito – magnetola ir skaitmeninis grotuvas.

Ragina įrengti signalizaciją

„Vagys paprastai veikia visur vienodai – prieina prie automobilio, jį pajudina, įsitikina, kad nėra signalizacijos, ir atlieka savo darbą. Automobiliai pasirinkti senesnio modelio, kuriuose durelių spynelės jau išdilusios ir lengviau atrakinamos prasukus. Raginu gyventojus, jeigu jau nėra galimybių laikyti savo transporto priemonės saugomoje aikštelėje, bent įrengti joje kad ir paprasčiausią signalizaciją. Net ir tokia paprasta apsaugos priemonė atbaido triukšmo vengiančius smulkius vagišius“, – patarė rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.

One Reply to “Nuo vagišių nukentėjo trys automobiliai”

  1. Laikas būtų žinoti... parašė:

    kad Europos Sąjungoje yra uždraustos signalizacojos, kaukiančios nuo pajudinimo, vėjo gūsio ar pravažiuojančios mašinos sukeltos oro/garso bangos. Signalizacija turi pradėti kaukti, tik piktavaliui atidarius mašinos duris, bagažinės ar variklio dangtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto