Nuostoliai skaičiuojami tūkstančiais

Kaip informavo kriminalinės policijos pareigūnai, įtariamųjų šiomis vagystėmis kol kas nenustatyta. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai vagišiai netinginiauja: kai neranda nerūpestingai be priežiūros palikto daikto, „einamų“ prekių susiranda įsibrovę į patalpas.

Šeštadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal individualios įmonės savininko K. Š. pranešimą apie vagystę, dėl kurios jis patyrė daugiau kaip penkiolikos tūkstančių litų nuostolį. Verslininkas pareigūnus informavo, kad sausio 28-osios popietę rado apvogtas savo mechanines dirbtuves Bugeniuose. Į patalpas ilgapirščiai pateko išėmę lango rėmą ir išnešė keturiolika vilkiko padangų, raktų komplektą, elektrinį grąžtą „Bosch“ ir elektrinį šlifuoklį.
Penktadienio rytą Renavo gyventoja pastebėjo, kad iš jos sodybos kiemo pavogti dviejų korpusų traktoriniai plūgai, tokie pat žemės ūkio padargai dingo ir iš gretimos sodybos. Padargai buvo palikti be priežiūros sodybų soduose.
Tą patį rytą, atvykusi į savo sodybą Voveriuose, kurioje nesilankė beveik dešimt dienų, S. Ž. aptiko ją apvogtą. Išlaužę duris, vagys įsibrovė į gyvenamąjį ir ūkinį pastatus. Iš jų išnešti įvairūs sodo įrankiai bei namų apyvokos daiktai, moteris patyrė beveik aštuonių šimtų litų nuostolį.
Kaip informavo kriminalinės policijos pareigūnai, įtariamųjų šiomis vagystėmis kol kas nenustatyta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto